TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Eisernes Kreuz 1. Klasse

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Kachel, Georg16-07-1920  
Kachel, Georg18-12-191218-10-1944 
Kachur, Reinhold   
Kaczmarek, Gerhard   
Kaden, Wolfgang05-12-189909-07-1942 
Kadenbach, Herbert13-02-191727-12-1944 
Kaempfe, Dieter30-07-1913 meer 
Kaeppel, Rudolf16-11-191825-01-1945 
Kaessler, Werner11-12-191923-08-1944 
Kaestner, Robert27-10-191318-11-1990meer 
Kaether, Ernst25-09-190311-08-1999 
Kaethner, Siegfried   
Kafurke, Alfons   
Kageneck, Graf von, Arbogast "Erbo"02-04-191812-01-1942 
Kageneck, Graf von, Clemens-Heinrich17-10-191318-03-2005 
Kahl, Bruno23-11-191427-02-1999meer 
Kahl, Konrad13-03-191231-07-1968 
Kahlden, von, Wolf02-09-190127-10-1979meer 
Kahle, Franz   
Kahle, Hans-Reinhold05-07-1906  
Kahler, Hans-Joachim21-03-190814-01-2000 
Kahrs, Sophus Magdalon Buck28-03-191818-11-1986 
Kain, Rolf   
Kainz, Franz   
Kaiser, Adolf (Nachtjagdgeschwader 2)18-07-1921  
Kaiser, Albert Oskar (Geb.Pz.Jäg.-Abt.44)01-03-191006-08-1941 
Kaiser, Andreas (Grenadier-Regiment 199 "List")25-11-1920  
Kaiser, August (Kampfgeschwader 4 'General Wever')   
Kaiser, Emil (Jagdgeschwader 27 'Afrika')03-05-191100-00-1980 
Kaiser, Erich (Jagdgeschwader 1 'Oesau')   
Kaiser, Erich (Kampfgeschwader 51 'Edelweiss')03-03-191403-01-1945 
Kaiser, Erich (Panzer-Regiment 39)10-07-191026-08-1942 
Kaiser, Ernst (Aufklärungsgruppe 124)11-05-191702-11-1943meer 
Kaiser, Franz (Jagdgeschwader 53 'Pik As')   
Kaiser, Georg Armont (Gren.Rgt. 233)14-09-192115-12-1942 
Kaiser, Gerhard (Aufklärungsgruppe 123)15-05-1914  
Kaiser, Heinrich 'Heinz' (Heer)31-05-191706-07-1941 
Kaiser, Herbert (JG 77 'Herz As' - JV 44)16-03-191605-12-2003meer 
Kaiser, Hermann (Flak-Abt.182)03-10-1914  
Kaiser, Josef "Beppi" (Jagdgeschwader 5 'Eismeer')10-03-192312-06-1944 
Kaiser, Karl ('U-181')15-09-1919  
Kaiser, Oskar (Aufklärungsgruppe 23)   
Kaiser, Otto (Pz.Art.Reg. 'Hermann Göring')19-09-1915  
Kaiser, Richard (Kampfgeschwader 27 'Boelcke')   
Kaiser, Theodor (Jagdgeschwader 3 "Udet")15-06-1918  
Kaiser, Vinzenz 'Zenz' (Waffen SS)28-02-190420-04-1945meer 
Kaiser, Wilhelm (Stuka Geschwader 2 'Immelmann')30-11-191424-09-1993meer 
Kalabund, Willy   
Kalb, Hans17-04-191318-08-1989 
Kalbfuß, Fritz-Arno Walter Eberhard (Art.Rgt.27)23-12-191621-09-1943 
Kalbhenn, Heinrich03-02-1915 meer 
Kalbitz, Helmut03-01-191230-08-1944meer 
Kalden, Peter17-08-192311-06-1996 
Kaldrack, Günter Otto Hans23-09-1911  
Kaldrack, Rolf Otto Detlev25-06-191303-02-1942 
Kalesse, Gerhard   
Kaletsch, Georg16-10-191406-03-1944 
Kalinowski, Josef   
Kalkgruber, David21-12-1912  
Kalkhoff, Walter19-02-191309-02-1960 
Kalkreuth, Hermann   
Kalkschmid, Michael (Pionier-Bataillon 7)  meer 
Kallee, Paul   
Kallfaß, Hermann   
Kallies, Siegfried Alwin (Aufkl.Abt. 168)16-02-191506-02-1945 
Kalm, von, Hennig-Thile09-09-191024-03-1945 
Kalow, Siegfried20-06-192512-08-1944 
Kals, Ernst02-08-190502-11-1979 
Kalss, Alois18-02-192002-05-1945meer 
Kaltenbrunner, Alois   
Kalvø, Elias W.   
Kam, Søren02-11-192123-03-2015 
Kamenisch, Albert   
Kamin, Anton06-01-1924  
Kaminski, August09-08-191515-08-2012 
Kaminski, Bronislav Vladislavovich16-06-189928-08-1944meer 
Kaminski, Herbert24-05-190916-07-1971 
Kaminski, Werner16-09-191419-03-2000 
Kaminsky, Emil09-10-191705-07-1944 
Kamischke, Reinhold18-08-1919  
Kamischke, Werner16-06-191410-03-1999 
Kamm, Erich   
Kammerer, Franz05-03-190327-06-1944 
Kammerer, Karl29-01-1912  
Kammler, Dr.-Ing., Hans26-08-190109-05-1945meer 
Kamp, Heinrich  meer 
Kamper, Hubert   
Kampf, Friedhelm06-01-1910  
Kampf, Gerhard   
Kamptz, von, Gerhard27-12-190216-05-1998meer 
Kamrad, x   
Kamski, Jan Roman "Johann"23-10-192225-06-2008 
Kania, Heinrich22-04-1923  
Kanitz, Günter07-07-1918  
Kannenberg, Karl   
Kannenberg, Kurt08-04-191217-11-1944 
Kanserski, Harald   
Kantelhardt, Hans   
Kanz, Max   
Kapell, Karl17-11-1914 meer 
Kaphengst, Joachim29-01-1914  
Kapischke, Gerhard20-05-1919 meer 
Kapp, Wolfgang01-04-191402-11-2003 
Kappaun, Manfred09-03-192000-00-2002 
Kappeler, Karl  meer 
Kappis, Hans-Joachim09-12-190831-12-1970meer 
Kappl, Josef 07-06-1943 
Kappus, Leonhard   
Kaps, Julius   
Kapsreiter, Franz09-01-191625-12-1944 
Karaski, Heinrich   
Karau, August05-11-191413-12-1957 
Karbach, Michael   
Karch, Fritz17-01-192030-12-2001 
Karcher, Karl-Ehrhart03-01-191812-03-1973meer 
Karck, Georg11-06-191103-07-1944meer 
Karczewski, Bruno18-03-191301-07-1971meer 
Karg, Hans   
Karkopska, Friedrich   
Karl, Josef26-12-191031-03-1962 
Karle, Gustav   
Karowski, Hans19-05-1920  
Karrenbauer, Johann (Div.Füs.Bat.263)08-04-1919  
Karrenberg, Albert22-04-191821-10-1949 
Karstens, Johannes12-07-1914  
Karstens, Karl10-11-190809-02-1945 
Karstens, x   
Kaschig, Lothar   
Kaspar, Alois   
Kasper, Eduard   
Kasper, Karl   
Kasper, Karl (KM-Minensuch)26-12-190620-10-1944meer 
Kassing, Fritz16-08-1912  
Kassner, Helmut17-03-189728-01-1960 
Kasten, Horst   
Kastl, Andreas12-12-191603-07-1973 
Kastner, Gustav27-01-191418-06-1966 
Kastner, Josef09-06-191009-12-1944 
Katheder, Wolfgang28-09-1922  
Katzelberger, Leopold ('U-198')12-11-192112-08-1944 
Katzenmeier, Hans16-02-191229-08-1974 
Katzenstein, Joachim   
Katzer, Otto   
Kaubisch, Horst03-12-191512-02-1945meer 
Kauermann, Helmut11-10-1915  
Kauffeld, Willy   
Kaufmann, Karl   
Kaufmann, Karl   
Kaufmann, Ludwig (He.Stu.Gesch.Brig. 311)26-06-191717-03-1945 
Kauler, Emil  meer 
Kauls, Hans-Helmut   
Kaup, Heinrich25-07-191222-04-1999 
Kausch, Paul-Albert 'Peter' (SS-Pz.Reg.11 'HvS')03-03-191127-10-2001meer 
Kaussen, Ewald13-07-1911  
Kaut, Otto20-12-192200-04-1945 
Kauth, Peter18-01-191204-11-2002 
Kaye, Rudolf   
Kayser, Erich August (NJG 100)18-04-192100-02-2014 
Kayser, Friedrich Kasimir (Gren.Rgt. 110)07-10-192029-09-1943 
Kayser, Günter, Georg, Karl, Theodor (M 1102)25-01-189714-06-1941 
Kayser, von, Bruno10-01-190525-08-1982meer 
Kayser, Walter (Gren.Rgt. 390)08-01-191809-01-2002 
Kayß, Alfred06-04-191405-01-1944 
Kazmaier, Paul24-10-190916-07-1944 
Kecht, Franz Joseph "Frank"25-04-191425-10-1943meer 
Keck, Karl20-01-191411-07-1944 
Keck, Johannes06-05-192327-07-1996 
Kedzia, Ernst-Georg15-11-191416-06-1994meer 
Keese, Heinrich28-04-191827-05-2006 
Kegel, Karl-Ludwig10-05-191801-01-1943 
Kehne, Friedrich   
Keichel, Otto21-04-191614-04-1945 
Keil, Jakob29-05-192316-04-1944 
Keil, Josef "Jupp"   
Keil, Max08-04-192008-04-1943 
Keiling, Siegfried28-10-191112-04-1995meer 
Keiner, Adolf25-12-191826-07-1944 
Keipp, Willy13-10-191711-04-1996 
Keitel, Gerhard15-03-191601-11-1979meer 
Keitel, Karl-Heinz   
Kelbch, Albert22-11-191408-11-1943 
Kelbling, Otto Friedrich Gerd12-06-191509-06-2005 
Kelch, Franz01-11-1915  
Kelle, Rudolf   
Keller, Alfred   
Keller, Baldur (3. SS-Panzer-Division "Totenkopf")26-04-191200-00-1949meer 
Keller, Gebhard16-04-1919  
Keller, Günter18-02-191720-02-1945 
Keller, Josef-Karl   
Keller, Lothar07-04-191426-06-1941 
Keller, Willi  meer 
Kellermann, Ortwin10-12-192229-05-2010 
Kellinghusen, x   
Kellner, Hermann05-10-191410-12-1942 
Kellner, Martin   
Kellner, Wolfgang   
Kelnhofer, Michael   
Kelsch, Fritz   
Kemethmüller, Heinz (JG 3 'Udet')26-06-191420-02-1984meer 
Kemler, Heinrich08-12-191211-08-2000 
Kemmer, Erwin   
Kemmer, Viktor  meer 
Kemnade, Friedrich12-12-191129-01-2008meer 
Kemnitz, Dr., Martin18-08-1912 meer 
Kempas, Traugott27-08-191913-03-1945meer 
Kempf, Karl-Heinz02-02-192003-09-1944 
Kempfert, Georg  meer 
Kempin, Günther02-12-192012-08-1998meer 
Kempken, Heinrich18-06-192015-11-2006meer 
Kempny, Walter   
Kempski, von, Walter   
Kempter, Ernst   
Kendler, Rudolf15-04-191413-02-2011meer 
Kennel, Karl (Schlachtgeschwader 2 "Immelmann")17-01-191401-07-1999meer 
Kennerknecht, Michael   
Kentenich, Willi   
Kentrat, Eitel-Friedrich11-09-190609-01-1974meer 
Keppels, Kurt   
Keppler, Hans11-02-191203-09-1942 
Kepplinger, Ludwig31-12-191107-08-1944meer 
Kercher, Fritz (Panzerjäger-Abteilung 5)11-09-191912-11-2007 
Kerfin, Horst21-03-191322-01-1943 
Kerling, Georg25-02-191721-01-2010 
Kern, Emil19-06-1915 meer 
Kern, Ewald08-02-191305-08-1943 
Kern, Friedrich21-08-191202-04-1945 
Kern, Wilhelm21-03-191912-06-1971 
Kern, x   
Kerner, Georg21-01-191905-04-1945meer 
Kernmaier, Willibald   
Kersch, Heinrich21-04-192027-05-2001meer 
Kerscher, Albert29-03-191612-06-2011 
Kersten, Willi   
Kertz, Wolfram29-07-191605-05-2009meer 
Kerutt, Hellmut19-08-191602-09-2000meer 
Kessel, Karl01-06-191224-08-1997 
Kessel, Paul27-02-1915  
Kessel, Wilhelm (Pz-Aufklär.Abt. "GD")06-03-191503-11-2002meer 
Kessler, Heinz   
Kessler, Kurt   
Kessler, Wolfgang25-05-191501-12-1990 
Kesten, Dieter09-06-191403-04-1945 
Ketelhodt, Freiherr von, Gerd17-03-191504-08-1976 
Ketscher, Hans09-11-191225-09-1989 
Ketterer, Hans18-07-1921  
Kettering, Rudolf03-10-1914  
Ketterl, Franz21-03-189827-07-1979 
Ketting, Werner  meer 
Kettmann, Rudolf08-09-191903-09-1983 
Kettner, Wolfgang06-01-1914  
Keup, Dr.med., Walter03-01-191617-03-1947 
Keußler, von, Friedrich25-01-190709-07-1944 
Keyser, Gustav (Gren.Rgt. 76)26-02-1924  
Keyssner, Rudolf   
Keßler, Arthur12-08-1912 meer 
Kick, Max  meer 
Kickbusch, Helmut   
Kiderlen, Hans-Rolf (Kriegsmarine)01-08-1911  
Kiefaber, Heinz (KG 51 'Edelweiss')   
Kiefer, Hans   
Kiefer, Hans-Karl  meer 
Kiefer, Wilhelm07-08-1895 meer 
Kiefer, Wolfgang   
Kiefer, Martin05-10-1915  
Kieffer, Dr.phil., Emil Otto Hellmuth09-04-189913-03-1985meer 
Kiehl, Rudolf10-11-191404-09-1942 
Kiehr, Kurt   
Kiel, Johannes14-04-191229-01-1944 
Kielgas, Heinz   
Kiemeyer, Horst   
Kienast, Fritz08-09-191503-02-1945 
Kienbaum, Hugo   
Kienberger, Heinrich (KG 3 'Blitzgeschwader')   
Kientsch, Willy12-05-192129-01-1944 
Kienze, Heinz   
Kiepke, Gerhard  meer 
Kiermeier, Josef28-01-191426-11-1942 
Kiermeier, Heinrich   
Kiermeyer, Otto   
Kierspel, Christian02-11-191406-01-1944meer 
Kieser, Karl-Theodor   
Kieser, Wilhelm   
Kiesgen, Peter22-11-191522-03-1946meer 
Kiesl, Eduard14-10-191705-07-1999meer 
Kieslich, Franz (Sturzkampfgeschwader 77)17-03-191331-08-2012meer 
Kiesling, Heinrich31-05-190918-06-1944meer 
Kiethe, Kurt08-07-1908 meer 
Kieß, Helmuth   
Kießling, Rolf   
Kikillus, Bruno Georg01-09-191412-06-1944 
Kilchert, Konrad   
Kilian, Adam05-12-1922  
Kilian, Gunter02-04-192125-09-2010 
Kilian, Wilhelm26-05-191224-03-1997meer 
Kilimann, Friedrich19-08-1920  
Kimmerle, Arthur   
Kimmich, Hans-Jörg08-03-192006-02-2004 
Kinder, Georg20-11-191405-11-1961 
Kindler, Werner15-07-1922  
Kinghorst, Johann   
Kinnemann, Horst21-11-191515-11-1943meer 
Kinz, Helmut01-12-191519-10-1985 
Kipfmüller, Walter (Kampfgeschwader 77)03-03-192013-01-1991meer 
Kirchdörfer, Karl   
Kirchenbauer, Maximilian (Pionier-Bataillon 235)   
Kirchhoff, Joost02-03-191408-10-2009 
Kirchhoff, Stephan29-11-192011-09-1944 
Kirchmaier, Hans27-02-192008-10-1944 
Kirchmayr, von, Rüdiger18-07-1921  
Kirchner, Erich   
Kirchner, Helmut   
Kirchner, Kurt19-03-191131-07-1944meer 
Kirchner, Otto05-09-192103-05-1945 
Kirn, Hans08-08-192029-11-2007 
Kirn, Julius26-06-191316-07-1941 
Kirn, Dietrich22-02-191716-01-2015 
Kirnbauer, Wilhelm (KG 1 'Hindenburg')02-07-192014-02-1942meer 
Kirsch, Walter24-04-191516-09-1944 
Kirschenmann, Wilhelm04-02-1915  
Kirschey, Ludwig13-09-1912 meer 
Kirschner, Joachim07-06-192017-12-1943 
Kirschner, Karl   
Kirschner, Ludwig12-06-190411-02-1945meer 
Kirstein, Otto   
Kirsten, Ernst11-10-191019-04-1944 
Kisker, Manfred   
Kistemaker, Henk04-11-192215-03-2003meer 
Kitta, Paul14-09-191011-05-1947 
Kittel, Kurt08-12-192229-12-1980 
Kittel, Otto21-02-191716-02-1945meer 
Kitzinger, Rupert Maximilian "Max"20-09-191701-09-1941 
Kivelitz, Karl26-08-1914  
Kiver, Eduard-Heinrich (Kiefer, Eduard)07-06-191530-11-1995 
Kjølner, Per   
Klaes, Mathias20-03-1918  
Klaffenbach, Hans21-06-1924  
Klaiber, Josef10-01-191926-07-1941 
Klammeck, Hans04-12-191306-05-1981 
Klamroth, Dietrich   
Klappich, Günter02-10-191722-01-1943meer 
Klar, Eduard30-12-191512-07-2001 
Klasing, Ernst09-12-190127-03-1977meer 
Klassmann, Helmut15-05-191425-01-1984meer 
Klaucke, Werner (Panzerjäger-Abteilung 200)07-01-191514-09-1944 
Klauk, Siegfried02-11-191903-01-1945 
Klaukien, Franz-Georg   
Klaus, Johann-Alfred "Johannes"04-09-191807-07-2018 
Klaus, Ludwig05-04-191026-01-1945 
Klaus, Otto05-11-191112-11-1986 
Klaus, Walter   
Klauser, Arthur   
Klausgraber, Franz (Infanterie-Regiment 227)26-10-190611-06-1944meer 
Klawe, Erich24-03-190630-05-1983meer 
Klebel, Otto   
Kleber, Ludwig19-04-191409-02-1945 
Klee, Hans-Edgar   
Klee, Friedrich16-06-1913  
Kleeberger, Karl (Grenadier-Regiment 554)31-03-192115-07-1976 
Kleeberger, Ludwig (Grenadier-Regiment 61)   
Kleedehn, Gerd03-10-191118-10-1943 
Kleemann, Willy24-12-192207-09-1995 
Kleemeier, Karl-Heinz   
Kleffel, Paul-Georg07-09-192019-02-2020meer 
Kleffner, Franz02-06-190716-03-1945 
Kleibl, Dr., Otto   
Kleikamp, Helmut28-04-190106-01-1985 
Kleim, Fritz24-09-191117-02-1982 
Kleimann, Johann Wilhelm "Hans"29-11-191518-12-1975 
Klein, Alfons (Jagdgeschwader 11)06-02-192125-11-1992 
Klein, Armin15-06-192223-01-2009 
Klein, Artur   
Klein, August   
Klein, Franz   
Klein, Fritz   
Klein, Georg (Jäger-Regiment 204)23-04-191213-10-1988 
Klein, Gerhard02-01-190320-12-1988 
Klein, Hans   
Klein, Helmut (WL-Flak)14-06-191409-07-1994 
Klein, Hermann19-07-191318-08-1944 
Klein, Karl (WH-Gren.Rgt. 1092)   
Klein, Karl (WH-Gren.Rgt. 174)   
Klein, Kurt26-03-191316-09-1944meer 
Klein, Martin (Kampfgeschwader 4)12-01-1922 meer 
Klein, Otto10-12-1911 meer 
Klein, Willibald   
Klein, Max04-05-191512-11-1944 
Kleindienst, Erhard05-10-192111-10-1944 
Kleinen, Herbert   
Kleinheider, Johannes (Pz.Gren.Reg.60)15-12-1913  
Kleinickel, Franz Xaver Anton09-05-191810-08-1942meer 
Kleinkorres, Hans15-08-1912  
Kleinmann, Alfons10-12-191612-03-1982 
Kleinschmidt, Ernst (Panzergrenadier-Regiment 111)13-08-191726-04-1945 
Kleinschmidt, Gerhard (Sturmgeschütz-Brigade 912)05-03-1916  
Kleinschmit, August Hermann Albrecht21-07-1904  
Kleinschmit, Werner02-02-190815-03-1945 
Kleist, von, Johannes-Ewald06-07-191721-10-1976 
Kleist, von, Lothar12-07-1920  
Kleist-Retzow, von, Jarislaff20-12-191125-03-1945 
Klem, Horst   
Klemann, Helmut16-05-192217-11-2012meer 
Klemm, Hans27-09-191609-12-1996 
Klemm, Rudolf10-02-191805-07-1989 
Klemme, Hanns   
Klemme, Hans24-10-191426-05-1996meer 
Klemt, Heinrich25-03-191924-07-1980 
Klemz, Bernhard21-03-191813-07-2004 
Klemz, Karl-Günther30-09-1919  
Klenk, Karl   
Kless, Friedrich07-10-190606-04-1994meer 
Klett, Albert24-02-191614-02-1945 
Klier, Andreas06-10-191726-08-1944 
Klier, Erich13-09-191815-06-1995 
Klier, Max   
Klier, Vinzenz   
Klima, Robert05-11-191508-04-1983 
Klindworth, Hinrich   
Kling, Heinrich10-09-191330-09-1951 
Kling, Hermann   
Klingenberg, Erich   
Klingenberg, Fritz17-12-191222-03-1945 
Klingenschmid, Lambert (SS-Pz.Gren.Reg.'Westland')  meer 
Klingler, Walter15-04-1919 meer 
Klink, Erich   
Klinke, Herbert17-02-192528-09-1944 
Klinke, Walter26-04-191018-10-1944 
Klinkhammer, Heinrich   
Klipstein, Gerd-Hans02-06-1915  
Klipstein, Ritter von, Dieter  meer 
Klisch, Erich   
Klisch, Rudolf   
Klischat, Friedrich29-06-191702-07-1944 
Klitsch, Franz01-01-191304-01-1943 
Klitzing, Günther07-12-191627-05-2011 
Klitzing, von, Lebrecht   
Klocke, Walter11-12-190518-01-1945 
Klohn, Hans-Otto02-06-191125-10-1943 
Klopfer, Paul   
Kloppenburg, Martin06-11-1918  
Klos, Fritz22-10-1914  
Klos, Otto14-11-191203-11-1988 
Klose, Erwin28-04-191422-06-2003meer 
Klose, Friedrich07-12-191613-08-1944 
Klose, Hans-Helmut09-09-191619-10-2003 
Klose, Helmut24-06-191519-06-2002 
Klosinski, Werner12-07-191231-08-1997 
Kloskowski, Karl09-02-191723-04-1945meer 
Klossek, Ernst23-08-191002-03-1942 
Kloth, Gustav02-07-191626-07-1972meer 
Klotz, Ehrenfried   
Klotz, Hermann18-08-1917 meer 
Klotz, Karl18-07-190400-02-1999 
Kloß, Herbert   
Kloß, Max14-03-191702-12-1944 
Kloß, Walter   
Kluck, Walter   
Klug, Bernd-Georg12-12-191415-06-1975meer 
Kluge, Friedrich Wilhelm "Friedhelm"   
Kluge, Horst   
Kluge, Ernst03-05-191505-01-1945 
Kluge, Gerhard15-09-190804-03-1945meer 
Kluge, Waldemar30-01-190419-12-1978 
Klumbis, Georg   
Klumfass, Heinz25-06-1923  
Klute, Axel   
Klute, Wilhelm16-08-1912  
Kluth, Adolf12-06-191111-09-1944 
Kluth, Bernhard17-01-191401-12-1993 
Klußmann, Hans-Jürgen11-04-192325-08-2009 
Klümper, Werner19-04-191121-10-1989meer 
Klünder, Erich25-11-190929-11-1992meer 
Klüter, Erich   
Klüver, Max22-04-190931-12-1998meer 
Klähn, Otto   
Klärmann, Hans24-05-191006-09-1944 
Klöcker, Joseph03-10-1918  
Klöpfer, Friedrich   
Klöpper, Heinz09-01-191829-11-1943 
Kment, Wilhelm08-03-1915 meer 
Kmitta, Lothar19-01-192113-05-2009meer 
Knaack, Kurt-Hermann12-12-191506-04-1944 
Knaak, Hans-Wolfram04-07-191426-06-1941 
Knab, Gottfried   
Knab, Werner18-12-190819-02-1945 
Knabben, Peter  meer 
Knabe, Konrad (Aufklärungsgruppe 124)18-09-191527-03-1996meer 
Knacke, Reinhold01-01-191903-02-1943meer 
Knapp, Franz02-04-191513-05-1945 
Knapp, Wilhelm25-08-191210-06-1944 
Knapp, Wilhelm   
Knappe, Herbert   
Knappe, Kurt02-06-191803-09-1943 
Knauer, Heinrich   
Knaul, Ernst09-06-191506-04-1945 
Knaup, Ludwig16-01-192018-03-1945 
Knaus, Karl   
Knauss, Karl   
Knaust, Hans-Peter07-08-190622-10-1983 
Knauth, Karl-Heinz11-01-1915  
Knauth, Karl-Wilhelm29-01-191625-04-1945meer 

Bronnen