TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)

Uitgelicht uit 38.747 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Ibel, Max Josef02-01-189619-03-1981
Ibetsberger, Paul (Grenadier-Regiment 361)05-01-191514-09-1973
Iblher, Hans  
Ibrom, Rochus11-08-1913 
Ickler, Wilhelm  
Ide, Herbert Heinrich04-01-191510-09-1942
Idel, Alfred  
Idel, Paul  
Idelberger, Kurt (Grenadier-Regiment 355)  
Iden, Arthur05-12-191215-02-1945
Iden, Walter  
Idler, Kurt  
Iffland, Hans  
Iffland, Ulrich30-04-189818-11-1943
Iffland, Wilhelm  
Iffländer, Paul  
Iffländer, Paul-Friedhelm  
Igel, Adolf  
Igel, Fritz  
Ignorek, Bruno  
Ihde, Dr., Rudolf14-03-191508-02-1945
Ihle, Kurt  
Ihlefeld, Herbert01-06-191408-08-1995meer
Ihlefeldt, Albert  
Ihnen, Johann  
Ihrig, Ernst-Wilhelm27-07-191530-11-1942
Ihrlich, Anton  
Ilg, Erich  
Ilgen, Max13-04-189415-11-1943
Ilgenfritz, Hans  
Ilgner, Gerhard  
Ilk, Iro18-10-191925-09-1944
Illas, Kurt  
Illg, Wilhelm-Friedrich09-09-191107-07-1968
Illgen, Kurt  
Illies, Günther  
Illig, Heinrich  
Illig, Walter  
Illig, Werner  
Illing, Herbert23-03-1915 meer
Illius, Georg  
Ilsemann, von, Helmuth18-12-189128-09-1957
Imbach, Andreas  
Imgenberg, Fritz23-04-191221-06-1967
Imhoff, Hans  
Imm, Erich  
Immel, Herbert12-07-1916 
Immich, Dr., Max  
Imminger, Bernhard  
Imschweiler, Oswald  
Inden, Dr.-Ing., Paul  
Inden, Harold  
Indlekofer, Fritz04-07-191627-11-1989
Ingenbrand, Franz22-02-1919 
Ingenhoven, Peter16-12-189401-02-1942
Ingensiep, Hermann10-06-191124-07-1943
Ingram, Ritter von, Hermann03-11-190322-04-1995
Inhester, Bernhard Johann03-12-191617-11-1943
Inhofer, Karl26-05-1905 meer
Inkmann, August  
Inlow, Karl04-04-1915 
Innhausen und Knyphausen, Freiherr zu, Dodo23-02-191525-05-2011
Install, Heinrich  
Intra, Hans  
Ippich, Hans  
Ippisch, Josef24-01-191321-07-1944
Ipsen, Günther  
Ipsen, Paul  
Irgang, Max  
Irion, Werner  
Irion, Wolfgang  
Irkens, Josef  
Irle, Friedrich  
Irle, Hans-Dietrich  
Irmler, Alfred  
Irmler, Gottfried  
Irmler, Harald  
Irmscher, x  
Irngartinger, Hans 21-10-1944
Irschl, Mathias  
Isachsen, Herbert10-10-191321-10-2003meer
Isbrecht, Wilhelm  
Ischinger, Karl  
Iscinski, Josef  
Isczinski, Richard11-12-191606-08-1983meer
Isele, Berthold  
Isele, Klaus  
Iselhorst, Otto01-12-192000-11-1944
Isenbeck, Heinrich  
Isenberg, Werner  
Isenberg, Willi  
Isenmann, Alfred  
Isermann, Aloys  
Isert, Wilhelm  
Isken, Eduard15-04-191807-01-1997meer
Islinger, Otto00-00-191417-12-1943
Ismayr, Karl  
Israel, Hermann  
Isselhorst, Wilhelm05-09-191428-04-1980
Issendorff, von, Georg  
Issmer, Helmuth  
Ites, Otto05-02-191802-02-1982
Itzen, Dirk16-10-191913-07-1941
Ivens, Kurt  
Ivers, Hans-Henning10-02-191827-03-1945
Iversen, Jürgen24-02-1921 
Ivert, Ulrich22-05-1916 
Iwand, Fritz Ernst Emil Karl15-06-189827-07-1941
Iwannek, Otto19-09-190830-06-1981
Iwansky, Karl17-11-190811-08-1942
Ißbrücker, Heinz-Jürgen15-07-191728-02-1983
Ißermann, Friedrich15-04-191628-10-1981meer