TracesOfWar heeft uw hulp nodig! Elke euro die u bijdraagt steunt enorm in het voortbestaan van deze website. Ga naar stiwot.nl en doneer!

Duits (1815 - heden)

Uitgelicht uit 46.062 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold (Waffen SS)* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Naacke, Günter  
Naas, Werner  
Nabakowski, Kurt  
Nabben, Bernhardt29-05-1917 
Naber, Erich (Grenadier-Regiment 434)  
Naber, Josef 'Sepp' (SS-Pz.-Jäg.-Abt. 'Das Reich')06-10-191600-05-1992meer
Nabrich, Josef  
Nachbar, Otto  
Nachtigall, August  
Nachtmann, Ferdinand  
Nachtweh, Georg  
Nack, Herbert  
Nacke, Heinz22-12-190916-09-1984
Nacke, Karl  
Nacke, Rudolf19-02-191429-10-1988
Nacke, x  
Nadansky, Franz  
Naddig, Walter  
Nadebor, Erhard  
Naderwitz, Kurt28-03-191615-06-1999
Nadig, Andreas (Waffen SS)06-04-190302-09-1944
Nadler, Fritz August17-06-1895 
Nadler, Fritz August17-06-1895 
Nadler, Fritz Dr.med. (Admiralarzt)06-08-189530-03-1985meer
Nadolski, Werner (Flak-Regiment 61)02-10-190808-11-1982meer
Naebert, Bruno  
Naegele, Emil  
Naegele, Hans  
Naether, Reinhard05-01-1914 
Naeve, Peter  
Nagel zu Aichberg, von, Konrad06-09-191209-08-1944
Nagel, Alfred  
Nagel, Edmund  
Nagel, Erich  
Nagel, Ernst  
Nagel, Gernot  
Nagel, Gustav09-10-1906 
Nagel, Hans-Ulrich  
Nagel, Heinrich  
Nagel, Helmut  
Nagel, Helmut  
Nagel, Helmut (WH-Gren.Rgt. 163)30-04-1914 
Nagel, Herbert  
Nagel, Hermann  
Nagel, Jakob02-10-189914-01-1973
Nagel, Johannes  
Nagel, Karl  
Nagel, Karl-Heinz  
Nagel, Oskar  
Nagel, von, Konrad  
Nagel, Wilhelm12-06-189823-04-1980
Nagel, Wilhelm23-02-190220-03-1960
Nagele, Raimund  
Nagengast, Georg03-03-190904-07-1944
Nagler, Ernst18-03-191521-07-1944
Nagler, Gerhard (Grenadier-Regiment 12)  
Naglmeier, Andreas12-07-191309-08-1943
Nagorny, Gerhard (Panzergrenadier-Regiment 1 'HG')23-01-191523-04-1943
Nagorsen, Kurt  
Nagy, Fritz  
Nagy, Koloman  
Nahde, Werner  
Nahm, Ernst09-01-192407-11-1943
Nahr, Hermann  
Nahrgang, Ernst22-08-1919 
Nahrstedt, Gerhard (Grenadier-Regiment 279)  
Nahstoll, August  
Najock, Karl-Heinz29-02-191624-05-1967
Namyslo, Bruno27-09-191226-08-1988
Nanko, Karl  
Nanz, Günter19-05-1917 meer
Napiralla, Heinrich  
Naporra, Willi  
Narjes, Anton03-10-190521-11-1975
Naroska, Helmut22-10-191530-12-1944
Narten, Heinrich  
Nasall, August  
Nasarski, Emil01-08-1914 
Naseband, Werner08-01-191629-08-1997meer
Naser, Max  
Nasgowitz, Gerhard  
Naskau, Hanns  
Nasner, Werner  
Naso, von, Roger  
Nass, Walter29-05-191006-10-1982meer
Nass, Willi  
Nath, Günther  
Nather, Alois  
Natzmer, von, Oldwig Otto29-06-190401-04-1980
Nau, Hans  
Nau, Herbert08-04-191328-08-1944
Nauck, Hans03-10-1922 
Naucke, Otto  
Naue, Herbert14-12-190617-06-1942
Naue, Kurt (U-193)17-01-191628-04-1944
Nauerz, Arnulf  
Naujocks, Alfred Helmut20-09-191104-04-1966
Naujoks, Fritz18-05-1908 meer
Naujoks, Otto  
Nauk, Wolfgang (Schlacht-Geschwader 151)13-05-1923 meer
Nauke, Norbert  
Naumann, Albert  
Naumann, Andreas  
Naumann, Erich29-04-190507-06-1951
Naumann, Ernst04-04-191230-10-1942
Naumann, Friedrich  
Naumann, Gert  
Naumann, Hans  
Naumann, Hansjörg08-01-191813-10-1943
Naumann, Heinz (Fallschirm-Panzergrenadier-Reg.3)00-00-191900-00-2012
Naumann, Helmut12-08-191221-06-1997
Naumann, Horst23-12-192127-11-2000meer
Naumann, Johannes11-10-191722-03-2010
Naumann, Kurt  
Naumann, Otto  
Naumann, Walter  
Naumann, Walter (11. Armee)  
Naumann, Werner Hugo Robert16-06-190925-10-1982meer
Naumann, Wilhelm16-12-191923-09-1944
Nauroth, Hermann  
Nausester, Günther  
Nausester, Karl  
Naust, Werner  
Nautsch, Willi  
Navratil, Frederick  
Naß, Oswald  
Naßhan, Rupprecht19-12-191404-08-1943
Naßl, Johann (Gebirgsjäger-Reg.)02-12-191910-03-1945meer
Nebauer, Andreas (Infanterie-Regiment 246)16-02-189302-02-1943meer
Nebauer, Josef (Panzer Regiment) 22-05-1944
Nebe, Arthur13-11-189403-03-1945meer
Nebe, Otto-Henning  
Nebe, Paul-Gerhard (Aufklärungsgruppe 22)  
Nebe, Werner03-03-190412-07-1944
Nebel, Peter19-10-191418-06-1994meer
Nebel, Wolfgang (Aufklärungsgruppe O.b.d.L.)29-01-1913 meer
Nebeling, Johannes  
Nebelung, Ernst23-07-189920-02-1918
Nebelung, Harald06-08-191817-11-1942
Nebgen, Friedrich  
Nebl, Walter  
Neblich, Walter25-05-189503-04-1945
Necesany, Kurt28-11-192014-02-1944
Nechutnys, Klaus18-05-1918 
Neck, Erich02-07-191814-09-1943
Neckaig, Heinz04-03-1915 
Neckelmann, Herbert29-03-1908 
Neckenauer, Christian-Daniel18-08-1913 
Necker, Maximilian  
Necker, von, Hans-Horst (Fallschirmjäger-PGR 2)28-08-190327-02-1979meer
Nedden, Hans-Günther17-07-191328-04-1945
Neef, Karl  
Neelmeyer, Hans  
Neemann, Emil  
Neese, Alfred  
Negele, Alois  
Negendanck, Hans13-09-189405-06-1962
Negendank, Ernst  
Neher, Martin  
Nehrdich, Hans-Dietrich12-07-191812-04-1941
Nehrig, Adolf  
Nehring, Erich17-03-192525-11-1944
Nehring, Erwin  
Nehring, Walther Kurt15-08-189220-04-1983meer
Nehyba, Heinrich22-03-191223-11-1944
Neibecker, Franz Xaver (Infanterie-Regiment 227)11-09-189625-04-1943meer
Neide, Kurt08-07-191622-09-1980
Neidel, Leonhardt  
Neidert, Josef (Inf.Rgt.)24-10-192327-11-1942
Neidhardt, Georg  
Neidhart, Josef  
Neidhart, Ludwig  
Neidholdt, Fritz16-11-188705-03-1947
Neidhöfer, Hans28-09-191107-11-1974
Neidt, Karl  
Neidthard, Ernst  
Neigl, Ludwig05-08-192123-09-2003meer
Neikes, Josef  
Neindorff, von, Egon12-09-189215-04-1944meer
Neipperg, Graf von, Josef Hubert22-07-191812-09-2020
Neise, Walter07-06-189809-02-1946
Neisse, Paul  
Neitzel, Hasso  
Neitzel, Hasso  
Neitzel, Heinrich  
Neitzel, Karl30-01-190113-11-1966meer
Neitzel, Robert  
Neitzel, Walter09-05-191302-09-1944meer
Neitzke, Hans  
Neitzke, Helmut  
Nekat, Ernst  
Nelius, Horst  
Nelke, Herbert (Flak-Regiment 23)20-03-191530-01-1941
Nell, Günther31-12-1914 
Nellen, Heinz  
Nelles, Heinrich14-04-191417-02-1997
Nellesen, Reinhold ('U-668')08-12-1923 
Nellhiebel, Hermann  
Nelte, Joachim  
Nemec, Alfred  
Nemella, Rudolf  
Nemenich, Willi  
Nemitz, Helmut (Aufklärungsgruppe 120)02-01-192206-09-1943meer
Nemitz, Willi01-11-191011-04-1943
Nemnich, Gerhart "Gert"10-11-191215-03-1945meer
Nennhaus, x  
Nennhuber, Ottmar  
Nennstiel, Johannes  
Nennstiel, Wilhelm  
Nentwich, Rudolf  
Nentwig, Georg17-09-191917-01-1941
Nentwig, Günther24-09-189831-01-1943
Neppl, Franz Xaver27-06-191729-02-1944
Neppl, Reinhold  
Nerge, Karl  
Nern, Benno  
Neske, Günther14-09-1913 
Neskrabal, Wenzel  
Ness, Josef  
Ness, Karl08-10-190709-08-1943
Nessmann, Willi17-11-1915 
Neste, Helmut  
Nestle, Karl07-03-191530-07-1943
Nestler, Siegfried  
Neswadba, Josef  
Nething, Hans  
Netsch, Rudolf  
Nettekoven, Fritz  
Nettel, Otto  
Nettelbusch, Wilhelm  
Nettelmann, Ernst  
Netter, Walter05-12-191922-05-1943
Nettmann, Heinrich  
Netz, Erich  
Netzband, Karl-Heinz  
Netzbandt, Harald03-08-189227-05-1941
Netzelmann, Gerhard (Aufklärungsgruppe 12)11-06-191629-12-1944
Neu, Josef  
Neu, Kurt28-02-192107-04-1945
Neu, Oskar