TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)

Uitgelicht uit 1.743 personen in de database

Adams, John Joseph William* 30 oktober 1921
Ü 11 september 1942
Rij: 14 Graf: 31

Addie, Gordon Rennie* 23 mei 1905
Ü 22 januari 1990

Ainslie, Thomas Edgar Craig* 1917
Ü 28 februari 2008

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
O'Brian, Peter Geoffrey St. George17-12-191715-04-2007
O'Connell, George Francis Leo08-12-192322-06-1944
O'Connor, Frances Lenora03-04-191721-12-1993
O'Connor, James21-04-188724-05-1915
O'Neill, Daniel27-02-191803-02-1943
O'Reilly, James Patrick Gallery12-12-192022-06-1943
O'Reilly, Michael Douglas00-00-1922 
Ogilvie, Alfred Keith14-12-191526-05-0199
Ogilvie, Allan Macpherson (Joe)07-03-192130-12-2000meer
Oldford, Joseph Winston "Joe"27-04-191616-07-2005
Olmsted, William Alfred  
Olson, Carl Robert09-07-1918 
Oneson, Paul Patrick Augustus03-02-191630-06-1942
Orlinski, Casimir Frank21-08-192322-06-1943
Ormiston, William Delbert 21-02-1945
Orr, Robert James  
Osborn, John Robert02-01-189919-12-1941meer
Osborne, Leonard Frank 07-10-1944
Osler, Kenneth Siddons 12-06-1944
Ostir, Frank07-02-191908-06-1944
Ouderkirk, Orvest Miles  
Ouellet, Joseph Anthony  
Owens, Allan R. 08-06-1944