TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Canada (1931-heden, Constitutionele Monarchie)

Uitgelicht uit 1.743 personen in de database

Adams, John Joseph William* 30 oktober 1921
Ü 11 september 1942
Rij: 14 Graf: 31

Addie, Gordon Rennie* 23 mei 1905
Ü 22 januari 1990

Ainslie, Thomas Edgar Craig* 1917
Ü 28 februari 2008

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Rafuse, Cedric Gardiner09-12-191713-09-1943
Rainville, Guy Henri00-00-1913 
Rankin, Glen Avon  
Rattray, Charles Gordon  
Rawson, Kenneth Dean 08-11-1942
Rayner, Herbert Sharples16-01-191100-00-1976
Reeves, Mckenzie 28-03-1945
Reid, Donald Ernest  
Reid, Donald George 22-07-1942
Reid, Edward James 06-10-1944
Reid, James Allen 08-06-1944
Reid, William George  
Reidel, Cornelius Jerome  
Reilly, Wilfred  
Rennie, John13-12-192029-10-1943
Repsys, Peter Paul 15-03-1945
Reyno, Edwin Michael00-00-191710-02-1982
Reynolds, James William Bromley 04-05-1943
Rice, Victor Newton 21-02-1944
Richardson, Alfred Francis  
Rickard, Hugh Percy  
Riddell, Emerson Garfield00-00-190715-04-1945
Rioux, Arthur Joseph 13-10-1944
Ritchie, Gordon John McDowell06-12-192315-01-2010
Roach, Mark00-00-1915 
Roberts, James Alan  
Roberts, Orval Lealand  
Robertson, Douglas Raymond00-00-192110-05-1945
Robertson, Osborne Alexander "Robbie"  
Robinson, George William  
Robinson, John Marshall  
Robison, Homer Ernes 11-12-1944
Robitaille, Guy02-10-1920 
Robitaille, Joseph Philippe Guy02-10-192021-06-2014meer
Robson, Cecil Arnold00-00-1919 
Rockingham, John Meredith "Rocky"24-08-191107-07-1987meer
Rodger, Norman Elliott  
Rodgers, Alma  
Rodgers, Henry 08-06-1944
Romain, James Albert  
Roney, Kenneth Basil 23-10-1944
Roos, Robert Edward 29-12-1943
Rose, William David  
Roseblade, Norman Leslie00-00-191510-05-1945
Ross, Alexander Murdock  
Ross, Arthur Dwight18-03-190727-09-1981
Ross, Douglas Macrae22-01-191326-07-1942
Ross, William Neilson "Bill"  
Rothschild, Robert Phineas22-12-191400-00-2000
Rowe, Hugh  
Rowe, Kenneth Medcalf "Blackie"07-08-192116-07-2000
Rowland, Kenneth Edward19-06-1924 
Rowley, John William Horsley 26-03-1945
Roy, Maurice Legendre  
Roy, Patrick Denson11-02-192103-03-1953
Royds, William Edward  
Ruczak, John  
Rudolph, Leopold Henry  
Ruggles, Isaac Wilkins 18-01-1945
Rule, Eric23-02-192201-08-2005
Rundvall, Leonard Paul03-10-192030-09-1982
Runolfson, Helgi Stephen27-01-191814-06-2006
Russel, Blair Dalzell09-12-191720-11-2007
Russell, Joseph Vincent00-00-192021-02-1944
Russell, Philip Campion Digby10-09-192229-06-1943
Rutherford, Bruce Alexander Mackenzie26-09-192122-06-1944
Rutherford, Kenneth Wood  
Ruttledge, Alfred John DeLaune00-00-019115-12-1944
Ryckman, Frank 08-06-1944