Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Purple Heart

De eerste Amerikaanse onderscheiding, de Purple Heart werd in 1787 ingesteld door George Washington. Eerst werd hij toegekend voor moed in de strijd, tegenwoordig wordt hij verleend aan gewonden en posthuum aan gesneuvelden. Wanneer een drager nogmaals gewond raakt, wordt een bos Eikenbladeren aan de onderscheiding toegevoegd.
De onderscheiding bestaat uit een purperen, hartvormige medaille met bronzen randen en in relief de buste van George Washington, gekleed in het uniform van een generaal van het Continentale Leger. Aan de achterzijde staat de inscriptie: "Voor Militaire Verdienste" met de naam van de drager daaronder.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Rackett, Roy, C.  
Radcliffe, Kenneth, M.  
Rader, Calvin Norman13-04-192024-12-1944
Radich, Srecko F.00-00-192023-02-1945
Rafalski, Henry J.29-07-192112-02-1945
Raines, John F.12-02-188928-09-1918
Rains, Paul H. 19-03-1944
Ramey, Elwood12-04-1920 
Ramey, Howard Knox14-10-189626-03-1943meer
Ramirez, Ramiro F.  
Ramos, Frank M. 31-01-1944
Ramos, Pedro, V.  
Rand, Stewart, A.  
Randall, Robert G. 28-03-1945
Randel, Charles Robert "Bobbie" 20-10-1943
Randleman, Denver "Bull"20-11-192026-06-2003meer
Rankin, James B.  
Rankin, Knott C., Jr. 28-11-1944
Rapin, Louis E.14-08-191911-08-1943
Rapole, John, S.  
Rapoza, Manuel  
Rapp, James D.  
Rasmussen, Richard Kai29-02-191619-11-1944
Rasset, Frederick C. "Fred"23-07-191529-05-1943
Ratliff, George R.00-00-192608-03-1945
Rau, William Charles, Jr.04-04-192329-01-1944
Rauschenberger, John K. (US Army)  
Ravone, Anthony, J.  
Ray, Bernard James09-06-192117-11-1944
Ray, James W. 01-09-1944
Ray, Leonard I.20-03-192113-12-1991
Ray, Lester, C.  
Raybuck, Donald Eugene13-01-1918 meer
Read, Theodore, A.  
Ready, John P. 08-06-1944
Reagan, Blaine B. 00-00-1965
Reagan, Bruce W.  
Reardon, James J.  
Reardon, Perry Lorraine02-09-191817-12-1944
Reaser, Joseph C. "Indian Joe"  
Reaves, Walker Alpha00-00-190100-00-1963meer
Reber, Ehle H.00-00-192023-01-1943
Rector, Bengie, M.  
Redden, Gordon, R.  
Redding, Joseph Alsop07-06-189424-02-1984meer
Reddy, John, J.  
Reduto, Peter  
Reece, Philip P. (Jr.) 26-08-1942
Reed, Allen S. 06-02-1944
Reed, Clarence H. 03-03-1945
Reed, Thomas R.20-01-192229-05-1943
Reeder, Russell Potter, Jr. "Red"04-03-190222-02-1998
Reese, Ewing L.  
Reese, James William16-04-192005-08-1943
Reese, John Noah, Jr.13-06-192309-02-1945
Reeves, Joseph E. 03-03-1945
Reeves, Noah C. 06-12-1944
Reeves, Thomas James09-12-189507-12-1941
Regan, Robert V.03-12-192404-07-1944
Rehmet, Leland Arnim24-08-192116-04-1944
Rehwinkel, William, A.  
Reichert, Charles, W.  
Reid, Robert 26-00-1942
Reidford, Marcellus, A.  
Reiley, Thomas Phillip00-00-191623-12-1950meer
Reimers, Virgil, D.  
Reisenleiter, Harry L.10-07-192208-12-1998
Reishus, Lyle E.  
Reiss, James, J.  
Reitz, Phillip F.  
Rennebaum, Leon August (US Army)02-01-191607-02-2001
Rensis, de, Ernest 27-03-1945
Renteria, Melquiadez, R.  
Rentz, George Snavely25-07-188201-03-1942meer
Repinski, George C. 13-02-1945
Rescigno, Gerald A.05-03-192320-09-2014
Rethemeyer, Robert13-11-191403-01-1945
Reyer, William, H.  
Reynolds, Harry Dare, Jr., "Big Harry"26-03-191905-06-1964
Reynolds, McCoy23-09-191625-11-1941
Reynolds, Richard A. 04-12-1944
Rhine, Charles, W.  
Rhodes, Charles, F.  
Rhodes, Harry, S.  
Rhodes, Richard, F.  
Ricci, Joseph J.01-08-192617-11-1945
Rice, Alvaren Daunzel28-12-192326-09-1944
Rice, Donald S. 18-04-1945
Rice, Donald, B.  
Rice, Samuel, Z.  
Rich, John A.  
Richards, Roland C.00-00-192327-07-1944
Richardson Jr., Robert Charlwood27-10-188202-03-1954meer
Richardson, Bill W.15-09-192114-05-1943
Richardson, Harold E.08-01-192415-05-1945
Richardson, Smythe D.29-10-191926-10-2003
Richardson, Wendell, L.  
Richardson, William J. 18-09-1944
Richcreek, Lloyd, R.  
Richman, Marvin  
Ricker, Homer, D. Jr.  
Ricketts Charles M   
Ricketts, Milton Ernest05-08-191308-05-1942
Ricks, Charles L., Jr. "Curly" 13-06-1944
Riddle, George L.  
Rider, Isadore Mike (US Army)00-00-191412-12-1944
Rider, Richard E. (US Army)29-05-191412-02-2004
Riefkohl, Frederick Louis "Fritz"27-02-188900-09-1669meer
Rieman, Robert Ruggs 11-06-1942
Ries, Robert E. "Bob"22-01-192129-07-1944
Riesenberger, Richard R. (US AF)07-10-192331-10-1995meer
Rigapoulos, John 20-09-1944
Riggan, James E. 04-12-1944
Riley, Mayron, R.  
Ringenberg, Everett09-01-192608-02-2010
Rinker, Ralph H. 19-03-1945
Riordan, Paul F.08-11-192008-02-1944
Risko, Paul 29-07-1944
Ritchie, William H. 25-07-1943
Ritter, Elmer, K.  
Ritter, Ozias D.03-10-1919 meer
Rivera, Louis08-07-191729-05-1943
Rivers, Ruben21-10-191819-11-1944
Riyu, Masatsugu15-02-191323-10-1943
Rizzo, Newton  
Roach, John A.  
Roan, Charles Howard16-08-192318-09-1944
Roark, Tilden H. "Cowboy" 18-02-1944
Robbins, Berton Aldrich, Jr.27-08-190804-12-1983meer
Robel, Vincent D. 25-02-1945
Roberts, Carl T. 26-08-1942
Roberts, Clifton C. 19-03-1944
Roberts, Delbert, M.  
Roberts, Ed A.08-03-192201-04-2000
Roberts, Eric George 08-10-1943
Roberts, Ernest S. 00-10-1943
Roberts, Nelson P. 30-04-1945
Roberts, Raymond, U.  
Roberts, William A. 27-11-2016
Roberts, William Herbert21-10-191903-03-2011meer
Robertson, Alonzo,   
Robertson, James (US-134th INF) 28-07-1944
Robertson, James T. 03-09-1992
Robertson, John 11-12-1943
Robideau, Mose, G.  
Robinett, Clarence I. "Bud" 18-04-1945
Robinson, Bert, E.  
Robinson, Harry L. 17-10-1944
Robinson, James E. Jr.10-07-191806-04-1945
Robinson, Kenneth R.  
Robinson, McCalvin J., Jr.03-05-192122-02-1944
Robinson, Pervey S. 18-11-1944
Robinson, Preston Lowe24-09-192019-03-2003
Robison, Wallace, L.  
Robles, Frank10-10-192323-05-1944
Rocchio, Charles A. 24-11-1944
Roche, Bernard J.13-05-191905-04-1943
Roche, Joseph, J.  
Rochette, Arthur, J. Jr.  
Rockford, Sonnie J. "Rocky" 25-09-1944
Rocque, Francis L. 07-04-1945
Rode, Ray F. 06-12-1944
Rodgers, Thomas Lloyd05-04-192115-06-1944
Rodrique, Fernand J. 29-05-1944
Rodriquez, Hilarid, R.  
Rodriquez, Nicholas  
Roe, Eugene Gilbert "Doc"17-10-192230-12-1998meer
Roebuck, Gerald Edward26-07-1923 
Roecker, Frederick Charles, Jr.11-07-191902-07-1996
Roeder, Howard L. "Red" 05-02-1946
Roeder, Robert E.25-07-191728-09-1944
Roehrich, Carl F.21-10-192324-03-1945
Roffo, Angelo26-01-192108-01-1997meer
Rogers, Bernard, C.  
Rogers, James E. 27-03-1945
Roles, George, W.  
Roller, John B., Jr. 00-00-1995
Romanowski, Chester, J.  
Romulo, Carlos PeŮa14-01-189815-12-1985meer
Rood, Joseph William22-03-192030-01-2001
Rooks, Albert Harold29-12-189101-03-1942meer
Roosevelt, Theodore, Jr.13-09-188712-07-1944meer
Root, William A., II 04-04-1945
Roscillo, Patrick, B.  
Rose, Albert L. 12-11-1943
Rose, Maurice B.26-11-189930-03-1945meer
Roseberry, Joseph E.04-12-192112-04-1945meer
Roseland, Clarence E. 06-10-1944
Rosencrans, Herbert J. 25-02-1945
Rosenfeld, George Rauh00-00-192317-12-1944
Rosenthal, John, B.  
Roskowiak, Arthur James "Rosky"08-03-192220-06-1945
Roskowick, Thomas L.20-11-192428-05-1944
Ross, Anthony  
Ross, Charles F. 22-02-1944
Ross, Donald Kirby08-12-191027-05-1992meer
Ross, Elton C.  
Ross, Otho C.31-08-191317-11-1944
Ross, Thomas E. 07-06-1942
Ross, Wilburn Kirby12-05-192209-05-2017
Rosser, Ollie, L.  
Rostain, Oliver Emile08-11-192216-02-2008
Rothschild, Maier J.00-00-191301-12-1972meer
Rothschild, Paul W.18-02-191805-03-2007
Rothschild, William S. 16-06-1944
Rouh, Carlton Robert "Cobber"11-05-191908-12-1977
Roush, Virgil B.02-02-192407-01-2012meer
Rowan, John V., Jr.  
Rowland, Sims A. 24-02-1945
Rowley, Fitch H. 21-09-1944
Rowse, Robert Mulford24-09-192515-04-1945
Royal, George Ronald08-12-192219-03-2007
Royal, Howard O. 12-01-1945
Rozenkrantz, David "Rosie"31-10-191628-09-1944meer
Rubin, Edward A. 04-08-1944
Rucker, Clifford, F.  
Rudder, James Earl06-05-191023-03-1970meer
Ruddy, Gerard A. 06-06-1944
Rudegeair, Joseph, G.  
Rudin, George C.00-00-191712-10-1944
Rudolph, Donald Eugene21-02-192125-05-2006
Ruess, Edward00-00-191913-05-1945
Ruhl, Donald Jack02-07-192321-02-1945
Ruiz, Alejandro Renteria26-06-192323-11-2009
Rullman, Carl Herman21-01-192317-12-1944
Rupp, John M. (jr.)03-06-192417-12-1944
Rusczynski, Frank, F.  
Russell, George F. 02-08-1944
Russell, George J. 23-05-1944
Russell, George L. 08-02-1944
Russell, James E.  
Russell, William Leon26-07-191409-10-2000meer
Russo, Joseph  
Rutkowski, Stephen  
Rutledge, Doyle Lenton27-04-192226-03-1945
Ryan, Francis  meer
Ryan, Richard W.  
Ryan, Thomas P.  
Rybiski, Harry  

Bronnen