Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)

Uitgelicht uit 10.391 personen in de database

Kragt, Dignus "Dick"* 18 juli 1917
Ü 8 juli 2008

Tedder, Arthur William* 11 juli 1890
Ü 3 juli 1967

meer
Tunna, Norman* 29 april 1908
Ü 4 december 1970

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Allen, Basil John 15-02-1944
Archer, Ronald Albert 02-06-1942
Alderton, Peter Henry 13-05-1943
Avent, John William 14-05-1943
Addison, John Edward 03-05-1943
Anderson, George Stewart 20-12-1942
Amos, Walter David 11-04-1942
Alliston, Eric Austin 04-12-1943
Allen, J.  
Allen, Reginald 19-09-1944
Anderson, Desmond Francis05-07-188529-01-1967meer
Astbury, J. 21-12-1918
Anderson, William Gowland 28-04-1944
Allen, R. 01-06-1918
Allen, A.  
Ashley, Ronald John 28-05-1940
Abbotts, Edward Bruce  
Allen, William Ernest Chesney05-04-189413-11-1982
Anderson, Robert Venable 29-04-1943
Aveyard, Herbert 29-07-1944
Ashton, Arthur David 07-09-1943
Adams, Kenneth Duncan 25-01-1942
Alcock, Kenneth Baldwin 05-11-1944
Austin, Thomas Arthur 27-07-1944
Atkins, Kenneth Leslie 15-02-1944
Abrahams, Aleck 22-01-1944
Arthur, William George 25-06-1943
Amoore, Charles John Newnham 20-07-1918
Archer, Kenneth Roland 02-04-1946
Adamson, Ian Ronald Atherton 05-02-1944
Ayliffe, Gilbert Edwin00-00-189205-12-1918
Archer, T.G. 29-11-1918
Andrews, William 18-12-1918
Amor, Edgar William00-00-189219-12-1918
Allen, D.R. 13-12-1918
Ackerman, G.W. 13-01-1919
Adams, Frederick James 14-01-1919
Anscombe, Leslie William  
Anderson, Richard Frederick Noble  
Adamson  
Auguot  
Arnold  
Amdor, A.  
Albany, E.G.  
Ashton, Cecil Robert 06-06-1944
Arrowsmith, F.H.  
Auld  
Austin, Leslie Francis Seymour12-12-191931-03-1971
Ayerst, Peter Vigne04-11-192015-05-2014
Ayre, Amos Lowrey23-07-188513-01-1952
Auten, Harold22-08-189103-10-1964meer
Austin, Leslie A.  
Auld, William Johnstone  
Attewell, John Herbert  
Astley-Bell, Leonard Astley10-05-190400-08-1977
Ashe, Derick Rosslyn20-01-191904-05-2000
Armstrong, John  
Armitage, Stanley  
Archer, John Douglas  
Apall-Olsen, Eileen  
Anderson, Kenneth  
Anderson, Donald Forsyth  
Anderson, Colin Skelton00-00-190400-00-1980
Anderson, Alexander Vass "Sandy"17-11-189517-10-1963
Ambrumenil, Philip d'00-00-188600-00-1974
Allison, Robert William  
Allen, G.W.  
Allen, Douglas Newton  
Allen, Arthur William  
Allen, Albert Edward  
Allen, Albert  
Allan, Leonard Arthur  
Alford, H.  
Aird, Matthew  
Aikman, Alexander  
Agnew, William Gladstone02-12-189812-07-1960
Adshead, Charles Joseph  
Adderley, Kenneth Edward  
Adams, William Leslie Graham20-04-190128-03-1963meer
Adams, Donald Frank  
Abrahamson, Harold Sidney  
Abbott, Dennis Leigh  
Attias, Abraham 06-02-1942
Asouwa, Albert Azounye 25-10-1944
Akanni, Durowade 11-07-1944
Asung, Jonas 08-06-1942
Austin, George Alexander 24-10-1942
Allen, Dudley Farquhar  
Audley, Harry17-02-191421-01-1945
Aubrey, Robert John 23-01-1945
Anderson, Samuel 31-10-1944
Alsop, Richard Gordon 26-10-1944
Aldridge, Cecil Joseph 17-11-1944
Adams, Leslie Frank00-00-192024-09-1944
Attwood, Michael Pendrell 31-10-1944
Ashcroft, William Alfred 05-12-1944
Armstrong, Herbert Ernest 19-01-1945
A'Hearne, Joseph John 13-01-1945
Arkinstall, Q.D.  
Atkinson, Walter James 13-07-1918
Armitage, Douglas10-11-192325-06-1943
Anderson, Peter00-00-191222-10-1943
Aldous, Eric Stanley01-01-191816-10-1941
Acton, Charles Edward25-03-189223-12-1917
Allen, Frank Edward00-00-191501-08-1942
Amphlett, John Philip15-04-192129-03-1945
Akkinstal, Q.D.  
Alderson, F.H.  
Affleck, Douglas 30-01-1944
Alford, Edward George07-03-190400-00-1987
Arnold, Walter30-08-190612-03-1988
Austin, Frederick Charles  
Abbott, Ernest Ronald01-05-191303-05-1992
Austin, Stanley William  
Adams, C.  
Atkinson, Clarence Victor 14-10-1942
Athorn, Thomas William 07-01-1944
Annear, Charles 14-11-1942
Algar, Robert Henley 25-01-1945
Alderton, Richard 10-07-1943
Addy, William Edward 13-11-1942
Amos, Frederick10-05-191400-00-1979
Allen, L. William26-04-1925 
Ambler, Eric Clifford28-06-190922-10-1998
Allsopp, Henry Richard, 5th Baron Hindlip01-07-191219-12-1993
Allen, Cecil Charles Acland15-12-1894 
Amery, Leopold Charles Maurice Stennett "Leo"22-11-187316-09-1955
Alexander, Albert V., 1st Earl A. of Hillsborough01-05-188511-01-1965
Anderson, John, 1st Viscount Waverley08-07-188204-01-1958meer
Attlee, Clement Richard, 1st Earl Attlee03-01-188308-10-1967
Allinson, Thomas Dixon  
Abou Ramadan, Abdel Salim 03-07-1941
Allardice, William Dallas  
Anderson, Kenneth Arthur Noel "Sunshine"25-12-189129-04-1959meer
Acland, Peter Bevil Edward09-07-190200-00-1993meer
Arnold, Hugh Wilson15-01-192117-12-2013
Atkin, William Herbert  
Abbs, Donald Roy  
Arkinstall, Leslie Joseph  
Amelia, Mrs. Matty  
Allen, Frederick Fernley Edmund12-12-191229-06-2005meer
Allen, Francis Frederick 03-02-1943
Atkins, Eric 20-12-1947
Adcock, Joseph Francis00-00-191221-09-1944
Ash, John Garton16-04-191925-06-2014
Anderson, Jim 07-02-2019
Aldridge, Kenneth Arthur 21-11-1943
Armitstead, Herbert  
Aitken, Robert  
Alms, James Hill 26-02-1947
Appleby, Michael John "Mike"  
Appleyard, John Geoffrey "Geoff"20-12-191613-07-1943
Allard, Thomas Horace Eric  
Astley, Frank Charles  
Allen, Derek Hurlstone 18-05-1940
Armstrong, James  
Armitage, Frederick Alfred  
Arbuthnott, Robert Keith, 15th Viscount21-08-189715-12-1966meer
Adie, Charles George  
Akehurst, Arthur Maurice 30-06-1945
Allen, Athole Jack 21-03-2011
Alderson, John 08-04-1945
Addington, Raymond Thomas Casamajor27-01-191928-10-2011
Allan, John Cecil Owen 07-06-1944
Arthur, John Edward Wilberforce 28-09-1943
Andrews, Gyles Antony Owen 25-11-1941
Abley, William Thomas  
Anderson, William Maurice Eyre "Bill"31-08-190813-12-1986
Ashton, John Norman Stephen00-00-1911 
Attwooll, Peter Ralph06-05-192229-12-1944
Attenborough, Thomas  
Archer, John Beville00-00-189300-00-1948
Anderson, John Gordon  
Allan, Julian Phelps22-06-189231-01-1996
Ayles, Reginald Norman00-00-191900-00-1992
Archer, Harold Jack  
Ansell, Harry Edgar Wreyford 20-05-1942
Acheson, Viscount, Archibald14-01-191117-02-1966
Anderson, William St. George  
Archer, Ernest Russell14-09-189117-12-1958
Ascham, Charles William  
Abel, Leslie Ernest  
Anley, Reginald Charles  
Agazarian, Marie Monique17-04-192003-03-1933
Agazarian, Levon Berdj "Charles"00-00-1914 
Agazarian, NoŽl le Chevalier "Aggy"26-12-191616-05-1941
Agazarian, Jack Charles Stanmore27-08-191529-03-1945
Appleton, Ernest Philip  
Alkemade, Nicholas Stephen "Nick"10-12-192222-06-1987
Arger, Albert Victor19-07-1900 
Andrews, Albert Mailly  
Adams, Harrison Staveley 00-00-1984
Armstrong, William Richard  
Ashford-Russell, Brian Harborough19-02-190704-02-2003
Andrews, Thomas Sidney 17-03-1944
Apling, Robert Henry 08-04-1944
Anderson, James Clapham  
Armiger, Bertie William21-12-191111-11-1984
Aston, Frederick Charles  
Allen, John Henry17-06-192021-09-1995
Anderson, Frederick Samuel  
Adams, John "Jack"26-09-189021-06-1981meer
Allen, Derrick John  
Arbuthnot, Myles Henry17-08-191116-10-1943
Ashton, Basil Cedric 19-06-1945
Adams, John Alan 23-12-1942
Andrew, Solomon Joseph Harold00-00-1924 
Alexander, James Michie 15-02-1944
Appleyard, Kenelm Charles25-03-188420-12-1967
Abel-Smith, Henry08-03-190024-01-1993meer
Amies, Edwin Hardy17-07-190905-03-2003
Allen, John Frederick Woodward00-00-192129-11-1940
Adams, Andrew 22-01-1945
Acton, Leonard Sharples 23-11-1944
Abel, Robert William Paterson00-00-192523-09-1944
Abbott, Norman William Stanley15-07-192422-06-1944
Abbot, Fred 30-09-1944
Avey, Denis11-01-191916-07-2015
Anderson, Donald John19-04-1919 
Armitage, Dennis Lockhart28-03-191205-03-2004
Atkinson, Gordon Barry07-02-1921 
Anstey, John03-01-190706-10-2000
Ashplant, George 25-07-1943
Alcock, John "Jack"04-03-191801-01-1997
Annandale, James  
Addison, William Nathan12-08-191900-10-1989
Adams, Jack Sylvester11-05-1917 
Ainsworth, Sydney 21-10-1978
Albertini, Anthony Victor  
Allen, Hubert Raymond "Dizzy"19-03-191931-05-1987
Adkins, Ernest Edward22-06-191216-12-1965
Arbon, Paul Wade08-02-192121-11-1968
Ashton, Frank25-12-1920 
Airey, Leslie  
Archer, Harold Corbin00-00-189200-00-1949
Adamson, Ronald William11-04-192023-07-1941
Allen, Roland William John  
Aird, William  
Andrews, Leslie Joseph  
Allen, Edward Patrick