Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Verenigd Koninkrijk (1801-heden, Koninkrijk)

Uitgelicht uit 8.814 personen in de database

Tedder, Arthur William* 11 juli 1890
† 3 juli 1967

meer
Tunna, Norman* 29 april 1908
† 4 december 1970

Aaron, Arthur Louis* 5 maart 1922
† 14 augustus 1943
Vak: II Rij: B Graf: 3

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
A Sailor of the 1939-1945 War 24-12-1943
A Sailor of the 1939-1945 War 24-12-1943
A Sailor of the 1939-1945 War 24-12-1943
A Sailor of the 1939-1945 War 00-00-1942
A Sailor of the 1939-1945 War 24-12-1943
A Seaman of the Great War 15-01-1918
A Seaman of the Great War 18-01-1918
A Seaman of the Great War 03-04-1918
A Seaman of the Great War 27-06-1919
A Seaman of the Great War 12-01-1918
A Seaman of the Great War 16-01-1918
A Seaman of the Great War 16-01-1918
A Seaman of the Great War 12-01-1918
A Seaman of the Great War 14-01-1918
A'Hearne, Joseph John 13-01-1945
Abbot, Fred 30-09-1944
Abbott, Dennis Leigh  
Abbott, John Herbert Ronald  
Abbs, Donald Roy  
Abel, Leslie Ernest  
Abley, William Thomas  
Abou Ramadan, Abdel Salim 03-07-1941
Abrahamson, Harold Sidney  
Acton, Leonard Sharples 23-11-1944
Adams, Andrew 22-01-1945
Adams, Arhur Robert  
Adams, C.  
Adams, Donald Frank  
Adams, Harrison Staveley 00-00-1984
Adams, John Alan 23-12-1942
Adams, Norman Marcus  
Adams, Reginald Arthur  
Adderley, Kenneth Edward  
Adderton, Victor  
Addy, William Edward 13-11-1942
Adie, Charles George  
Adshead, Charles Joseph  
Affleck, Douglas 30-01-1944
Affleck, John Robert Clark (Johny)  
Agnew, Harold 26-01-1942
Aikman, Alexander  
Ainger, John Richard  
Ainsworth, Sydney 21-10-1978
Aird, Matthew  
Aird, William  
Airey, Leslie  
Aitken, Robert  
Akehurst, Arthur Maurice 30-06-1945
Akkinstal, Q.D.  
Albertini, Anthony Victor  
Alder, Douglas Frank  
Alderson, F.H.  
Alderson, John 08-04-1945
Alderson, Thomas Hopper  
Alderton, Richard 10-07-1943
Aldis, Alec George 06-06-1944
Aldred, Bernard George 05-01-1945
Aldridge, Alan 29-07-1942
Aldridge, Cecil Joseph 17-11-1944
Aldridge, Deryck Reginald  
Aldridge, Kenneth Arthur 21-11-1943
Alexander, James Michie 15-02-1944
Alford, H.  
Algar, Robert Henley 25-01-1945
Allan, John Cecil Owen 07-06-1944
Allan, Leonard Arthur  
Allard, Thomas Horace Eric  
Allardice, William Dallas  
Allen, Albert  
Allen, Albert Edward  
Allen, Arthur William  
Allen, Athole Jack 21-03-2011
Allen, Derek Hurlstone 18-05-1940
Allen, Derrick John  
Allen, Douglas Newton  
Allen, Dudley Farquhar  
Allen, Edward Patrick  
Allen, Francis Frederick 03-02-1943
Allen, G.W.  
Allen, John 07-05-1945
Allen, John Laurence 24-07-1940
Allen, Roland William John  
Allen, Ronald James  
Allinson, Thomas Dixon  
Allison, Robert William  
Allison, Sydney Roy 00-00-1997
Alms, James Hill 26-02-1947
Alsop, Richard Gordon 26-10-1944
Amelia, Mrs. Matty  
An Airman (1) 29-12-1943
An Airman (2) 29-12-1943
Anderson, Donald Forsyth  
Anderson, F.  
Anderson, Frederick Samuel  
Anderson, James Clapham  
Anderson, Jim 07-02-2019
Anderson, John Gordon  
Anderson, Kenneth  
Anderson, Michael Herbert 10-05-1940
Anderson, Samuel 31-10-1944
Anderson, William St. George  
Andrea, Peter George  
Andrewes, Peter Lancelot 13-06-1944
Andrews, Albert Mailly  
Andrews, George Edward 09-11-1942
Andrews, Gyles Antony Owen 25-11-1941
Andrews, Kenneth James Stuart  
Andrews, Leslie Joseph  
Andrews, Sydney Ernest 09-08-1942
Andrews, Thomas Sidney 17-03-1944
Anley, Reginald Charles  
Annandale, James  
Annear, Charles 14-11-1942
Ansell, Charles Cecil  
Ansell, Harry Edgar Wreyford 20-05-1942
Ansell, Keith 21-05-1940
Anstes, Trevor  
Antell, Frederick Roy George  
Apall-Olsen, Eileen  
Apling, Robert Henry 08-04-1944
Appleby, Michael John "Mike"  
Appleton, Ernest Philip  
Appleyard, Donald Robert Cox 29-12-1943
Archer, Ernest Leonard  meer
Archer, Harold Jack  
Archer, J.D.  
Archer, John Douglas  
Arkinstall, Leslie Joseph  
Arkinstall, Q.D.  
Armitage, Frederick Alfred  
Armitage, Stanley  
Armitstead, Herbert  
Armstrong, Colin Peel McGee  
Armstrong, Harrison  
Armstrong, Herbert Ernest 19-01-1945
Armstrong, James  
Armstrong, John  
Armstrong, Ralph William  
Armstrong, William Richard  
Arthur, John Edward Wilberforce 28-09-1943
Arthur, Lawrence  
Ascham, Charles William  
Ashcroft, Alfred Edward David 06-10-1944
Ashcroft, Victor 28-10-1944
Ashcroft, William Alfred 05-12-1944
Ashfield, Glyn 12-12-1942
Ashfield, Leslie James 15-05-1940
Ashmore, Norman Hugh Harry (Henry)  
Ashness, Albert  
Ashplant, George 25-07-1943
Ashton, Basil Cedric 19-06-1945
Ashworth, Donald William 20-06-1942
Asouwa, Albert Azounye 25-10-1944
Astley, Frank Charles  
Aston, Frederick Charles  
Asung, Jonas 08-06-1942
Athorn, Thomas William 07-01-1944
Atkin, Thomas Vincent Haig 10-05-1945
Atkin, William Herbert  
Atkins, Eric 20-12-1947
Atkins, William James  
Atkinson, Clarence Victor 14-10-1942
Atkinson, Walter James 13-07-1918
Attenborough, Thomas  
Attewell, John Herbert  
Attias, Abraham 06-02-1942
Attwood, Michael Pendrell 31-10-1944
Aubrey, Robert John 23-01-1945
Auld, William Johnstone  
Austin, Frederick Charles  
Austin, George Alexander 24-10-1942
Austin, Leslie A.  
Austin, Stanley William  
Austin, Sydney 30-10-1941
Ayerst, Francis Donovan 29-06-1943
Ayling, Edward George  
Amery, Leopold Charles Maurice Stennett "Leo"22-11-187316-09-1955
Aitken, William Maxwell, 1st Baron Beaverbrook25-05-187909-06-1964
Anderson, John, 1st Viscount Waverley08-07-188204-01-1958meer
Attlee, Clement Richard, 1st Earl Attlee03-01-188308-10-1967
Appleyard, Kenelm Charles25-03-188420-12-1967
Auchinleck, Claude John Eyre21-06-188423-03-1981meer
Alexander, Albert V., 1st Earl A. of Hillsborough01-05-188511-01-1965
Ayre, Amos Lowrey23-07-188513-01-1952
Ambrumenil, Philip d'00-00-188600-00-1974
Adams, John "Jack"26-09-189021-06-1981meer
Auten, Harold22-08-189103-10-1964meer
Archer, Ernest Russell14-09-189117-12-1958
Alexander, Harold Rupert Leofric George "Alex"10-12-189116-06-1969meer
Anderson, Kenneth Arthur Noel "Sunshine"25-12-189129-04-1959meer
Archer, Harold Corbin00-00-189200-00-1949
Acton, Charles Edward25-03-189223-12-1917
Allan, Julian Phelps22-06-189231-01-1996
Archer, John Beville00-00-189300-00-1948
Allen, Cecil Charles Acland15-12-1894 
Anderson, Alexander Vass "Sandy"17-11-189517-10-1963
Adams, Ronald George Hinings31-12-189628-03-1979
Arbuthnott, Robert Keith, 15th Viscount21-08-189715-12-1966meer
Adair, Allan Henry Shafto, 6th Baronet03-11-189704-08-1988meer
Agnew, William Gladstone02-12-189812-07-1960
Abel-Smith, Henry08-03-190024-01-1993meer
Arger, Albert Victor19-07-1900 
Adams, William Leslie Graham20-04-190128-03-1963meer
Acland, Peter Bevil Edward09-07-190200-00-1993meer
Anderson, Colin Skelton00-00-190400-00-1980
Atcherley, David Francis William12-01-190408-06-1952meer
Atcherley, Richard Llewellyn Roger12-01-190418-04-1970meer
Alford, Edward George07-03-190400-00-1987
Astley-Bell, Leonard Astley10-05-190400-08-1977
Arnold, Walter30-08-190612-03-1988
Anstey, John03-01-190706-10-2000
Ashford-Russell, Brian Harborough19-02-190704-02-2003
Allenby, George Thomas00-00-190809-02-1943
Andrews, Wallace Launcelot13-03-190830-07-1944
Anderson, William Maurice Eyre "Bill"31-08-190813-12-1986
Anderson, John D'Arcy23-09-190816-04-1988
Ambler, Eric Clifford28-06-190922-10-1998
Amies, Edwin Hardy17-07-190905-03-2003
Aitken, John William Maxwell, 2nd Baronet15-02-191001-05-1985
Armitage, Robert Selby28-03-191001-06-1982
Anderson, Alan Ford21-11-191019-12-2002meer
Ashton, John Norman Stephen00-00-1911 
Acheson, Viscount, Archibald14-01-191117-02-1966
Arbuthnot, Myles Henry17-08-191116-10-1943
Armiger, Bertie William21-12-191111-11-1984
Adcock, Joseph Francis00-00-191221-09-1944
Anderson, Peter00-00-191222-10-1943
Armitage, Dennis Lockhart28-03-191205-03-2004
Adkins, Ernest Edward22-06-191216-12-1965
Allsopp, Henry Richard, 5th Baron Hindlip01-07-191219-12-1993
Allard, Geoffrey20-08-191213-03-1941
Allen, Frederick Fernley Edmund12-12-191229-06-2005meer
Abecassis, George Edgar21-03-191310-12-1991
Abbott, Ernest Ronald01-05-191303-05-1992
Arnfield, Stanley John03-10-191324-09-1954
Agazarian, Levon Berdj "Charles"00-00-1914 
Alden, John Ernest05-02-191400-10-1974
Audley, Harry17-02-191421-01-1945
Amos, Frederick10-05-191400-00-1979
Allen, Robert Swinton24-07-191400-00-1982meer