TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Nederland (1815-heden, Koninkrijk)

Uitgelicht uit 12.594 personen in de database

Verbunt, Henricus Arnoldus Adrianus Petrus* 16 december 1909
Ü 26 mei 1944

Aalst, van, Geert* 17 november 1916
Ü 24 oktober 1999

Aar, van der, Hendrik* 12 augustus 1925
Ü 14 november 1944
Graf: 658

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Naber, Casper Antonius Johannes16-03-190611-11-1944
Naber, Hendrik Jantinus11-05-190208-03-1945
Nadort, Jan Hubertus05-12-188816-12-1942
Nagel, Hendrik16-12-190508-04-1945
Nagtegaal, Adrianus Cornelis  
Nagtegaal, Cornelis04-02-192114-05-1943
Nagtegaal, Johannes13-06-189910-04-1945
Nagtegaal, Wilmar27-09-192312-06-1944
Nak, Pieter Frederik Willem (Piet)28-12-190616-12-1996
Nannen, Pieter Johannes18-07-192216-09-1944
Nanninga, Pieter Paul21-05-191803-05-1942
Nass, P.  
Natrop, Hendrika Maria08-02-192022-02-1944
Nauta, Albertus10-02-192308-03-1945
Nauta, Albertus T.10-02-192308-03-1945
Nauta, Cornelis10-03-190127-01-1943
Nauta, Jan28-05-191708-05-1945
Navis, Christiaan  
Nawijn, A.  
Neddermeijer, Hendrik14-03-189307-04-1942
Nederveen, Jacob Minne13-03-191410-05-1940
Nederveen, Johannes Henricus Maria08-01-192716-04-1949
Nedorost, Viktor28-07-190607-03-1942
Neef, Frans Gerrit27-05-191409-10-1944
Neerduin, Jansje11-10-188523-05-1942
Neeteson, ir. P.A.  
Neijenhuis, W.  
Nelemans, F.M.  
Nelissen, Herman Rudolf26-08-191427-12-1942
Nerťe tot Babberich, de, Philippe Antoine Joseph Marie18-03-191629-12-1948
Nestra, Tjitze 00-00-1944
Netten, Christianus30-10-192117-01-1943
Nicolai, Binne03-05-190224-10-1944
Nie, de, Cornelis11-02-190403-03-1945
Niekerk, Jan Johannes Ferdinand10-02-190711-11-1942
Niel, Th. Van  
Niel, van, Theodorus15-12-191326-05-1944
Nieland, Aaltjo26-04-191308-02-1945
Nieland, Gerardus Jacobus Johannes26-07-190611-11-1943
Niemann, Frederik03-06-191626-12-1944
Niemeijer, Jan Elze10-10-192204-11-1999
Nienhaus, Johannes Hendrikus11-11-185824-09-1944
Nienhuis, H.00-00-1908 
Nienhuis, Jan  
Nienhuis, Roelof Hittje06-04-192110-11-1944
Niermeijer, Willem Johan02-05-191406-09-1944
Niers, G.H.A.  
Nierstrasz, V.E.  
Nies, Frans Josef Peter14-04-191305-09-1944
Nieuwendijk-Hoek, Cornelis Adriaan22-07-191906-09-2007
Nieuwenhuijsen, Frederik03-10-190512-02-1945
Nieuwenhuijsen, Frederik03-10-190512-02-1945
Nieuwenhuijzen, J. van  
Nieuwenhuijzen, Marius DaniŽl27-02-192308-03-1945
Nieuwenhuis, D.  
Nieuwenhuis, Jacob23-02-191900-00-1944
Nieuwenhuis, Willibrord Cornelis13-10-191916-04-1945
Nieuwenhuizen, van, Julius30-10-191820-04-2008
Nieuwkoop, Hendrik03-01-192527-10-1944
Nieuwland, Johannes01-06-190711-04-1945
Niewold, Pieter23-10-192023-06-2002
Nijboer, Gjalt26-04-192320-12-1944
Nijdam, Pieter26-01-191412-05-1940
Nijemeisland, Martinus12-01-187205-04-1945
Nijenhuis, Berend Hendrik Gerard26-11-190004-04-1945
Nijenhuis, G.A.  
Nijgh, Arie04-12-190518-12-1970
Nijgh, mr. IJ.H.M.  
Nijhof, B.  
Nijholt, Hessel22-10-188626-10-1944
Nijhuis, J.  
Nijland 16-10-1943
Nijland, W.  
Nijlunsing, Hendrik07-11-190411-04-1945
Nijman, K.  
Nijmeijer, Geert04-08-192105-12-1944
Nijrees, E.  
Nijs Bik, F.E. de  
Nijstad-de Vries, Eva03-09-185627-10-1942
Nijtjens, P.A.  
Nijveldt, C.J.  
Nijzink, Herm16-02-189127-01-1946
Nikkel, Hendrik Jan03-06-192408-03-1945
Nobach, Herman09-02-191629-10-1943
Nocken, A.A.H.  
Nocker, de, Charles Henri Emil08-01-192627-10-1944
Noest, J.G.  
Nogarede, Martinus Johannes Maria28-07-192218-06-1944
Nomden, Roelf 22-05-1945
Noom-Offeringa, Geertruida Afien00-00-1890 
Noordam, Gerrit19-01-189120-12-1944
Noordanus, Jan14-02-191611-12-2008
Noordermeer, Josephus Dirk19-02-191415-12-1944
Noorduijn, A.K.  
Noorman, Jannes10-05-190516-03-1945
Nooten, van, Sebastiaan27-05-190524-05-1945
Noothoven van Goor, M.  
Nooy van der Kolff, Arie Hessel15-01-192308-03-1945
Noppen, van, Leendert Martinus15-08-191711-03-1945
Norden, A. van  
Nota, Wiebrandus25-01-192209-04-1944
Noteboom, Izak12-12-189410-05-1940
Nottrot, J.C.G.  
Nuijen, Hendrikus Arnoldus04-10-188130-09-1944
Nuijen, Theodorus Johannes12-10-191804-10-1944
Nussij, Thomas 07-12-1943