Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Nederland (1815-heden, Koninkrijk)

Uitgelicht uit 12.708 personen in de database

Verbunt, Henricus Arnoldus Adrianus Petrus* 16 december 1909
† 26 mei 1944

Aalderen, van, Herman Jan* 4 oktober 1886
† 31 mei 1945

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Saathof, Everhardus Johannes Hendrik "Harry"07-05-191813-06-2003
Sabee, J.  
Sachs, Abraham Emanuel04-02-189922-01-1945
Sahetapy, Chris 15-11-1943
Saive, Jozef23-04-192420-03-1945
Salamoen, R.14-08-189814-01-1949
Sallé, A.J.  
Saltykoff, W.  
Sandberg, Jonkheer, Bodo23-09-191402-05-2005
Sande Bakhuysen, van de, W.H  
Sande, van de, Kornelis Pieter "Kees"24-01-191830-04-1945
Sanders, Abel Petrus Bernardus15-03-192010-04-1945
Sanders, Charlotta Berendina Cornelia19-05-189704-07-1944
Sanders, Jozef Hendrikus14-12-192009-11-1944
Sanders, Moise Louis03-03-191610-05-1940
Sanders, Theodorus Petrus23-05-191023-09-1944
Sandick, van, Frans Hugo10-11-190813-07-1942
Sandt, van de, Johannes Wilhelm06-03-191611-05-1940
Sangers, Jan21-02-191105-10-1944
Sangers, Jan21-02-191105-10-1944
Sanson, Bernard Leo05-12-191430-11-1942
Sant, van 't, François11-02-188303-06-1966
Santema, Willem  
Santema, Willem02-03-190209-08-1944
Sar, Jan Hendrik01-11-188405-09-1961
Sarfaty, Salomon07-04-187821-12-1942
Sas, E.W. 't   
Sas, van der, M.  
Sassen, L.P.  
Sassen, Willem Antonius Maria (Wim)16-04-191800-00-2002
Savelsberg, Renier27-04-189502-05-1943
Schaafsma, Alle26-01-189616-01-1945
Schaafsma, Klaas24-06-191211-05-1940
Schaap, J.  
Schaap, Jan 27-07-1944
Schaap, Pieter18-06-190329-06-1949
Schaapman, W.N.  
Schaar, van der, Johannes06-03-191331-01-1945
Schadron, Maria Hendrikus Franciscus23-01-192323-09-1944
Schaefer, Laurens26-01-192504-10-1944
Schaft, Jannetje Johanna (Hannie)16-09-192017-04-1945
Schaik, G. van  
Schaik, G.W. van  
Schaik, J.P. van  
Schaik, van, Jan Hendrik10-04-192209-07-1944
Schakelaar, Martinus E.14-01-192713-06-2009
Schalk, G.A.  
Schalkwijk, J.G. van  
Schalkx, Jan  
Schalleij, Josephus Wilhelmus Hubertus17-03-192425-01-1945
Schaper, Heije08-09-190627-05-1996meer
Schapink, Hendrik Jan28-05-191910-05-1940
Schapiro-Hess, Karoline30-09-186900-03-1943
Scharrenburg, H. of Scharrenberg  
Schat, Jan17-09-190722-04-1945
Schatte Olivier, C.M. van der  
Scheenaard, Jacobus Petrus30-05-191425-01-1945
Scheepens, G.J.E.  
Scheepens, Gerard Johan Ernst14-12-191410-05-1940
Scheepens, Willem Jan13-05-190703-01-1949
Scheepers, Henricus Wilhelmus25-08-192513-08-1948
Scheepstra, H.J.  
Scheepstra, Liepke01-11-191815-09-2002
Scheepstra, Teunis16-06-191903-06-1944
Scheer, van der, Pieter Hendrik10-07-191921-03-1941
Scheeringa, Pieter06-07-192418-10-1945
Scheeuwe, H.A.  
Scheffer, J.  
Scheffer, J.  
Scheffer, Jan Frederik  
Scheffer, Jan Frederik21-01-191502-05-1944
Scheffer, K.D.  
Scheijbeler, H.L.24-09-193516-02-1941
Scheijbeler, Johan.F.H.15-10-192010-11-1944
Scheijbeler, P.14-12-190416-02-1941
Schelvis, Petrus Johannes "Jan"07-10-191707-05-1992
Schendel, van, Antonius Siméon Marie16-08-189409-08-1958
Schenk, Gerardus Willem "Wim"31-08-191811-05-1940
Scheper, Jan02-03-192414-10-1943
Schepers, Henri Hubert21-12-191418-08-1944
Scheringa, Willem Johannes22-06-192308-10-1941
Schermer, J.J.  
Scheybeler, Henri Antonie  
Schilansky, Abraham Albert13-06-190227-07-1993
Schild, H.  
Schilder, Willem31-05-1907 
Schilderman, S.  
Schilmöller, Fritz Bernhard Franciscus "Ben"02-09-189418-08-1960
Schiltmans, Els  
Schimmel, A.H.  
Schimmelpenninck van der Oije, Alexander, baron21-12-191315-08-1942
Schimmelpenninck van der Oije, Emilie Marie28-07-191023-02-1988
Schimmelpenninck, Graaf, Christiaan Iman05-04-188907-09-1945
Schimmelpenninck, Joan, jhr.30-09-188729-07-1943
Schipper, H.L.08-09-191800-00-1987
Schipper, Leander Christianus23-03-190828-12-1944
Schipper, Pieter31-10-192221-01-1943
Schipper, Wouter Krijn-Evert26-01-190320-02-1942
Schippers, Johannes Theodorus Maria01-05-191314-05-1940
Schmelzer, Wilhelm Klaus Norbert22-03-192114-11-2008meer
Schmidt, Gerrit10-12-191019-01-1942
Schmitz, Antonius Johannes Wilhelmus Hendrikus29-12-190301-04-1945
Schmitz, Johan Joseph  
Schmitz-Zeehandelaar, Elisabeth "Lies"  
Schmutzer, Joseph Ignaz Julius Marie (Jos)11-11-188226-09-1946
Schnabel, Carl Erwin Friedrich04-11-191311-05-1940
Schneider, Cornelis26-12-190710-05-1940
Schneider, Johannes Pierre11-02-192309-09-1944
Schoemaker, Richard L.A.  
Schoemaker, Richard Leonard Arnold05-10-188603-05-1942
Schoenmaker, Carel Michiel00-00-192213-10-2004
Schoenmakers, Petronella26-02-190005-09-1944
Schokker, J.  
Schol, Wesley Emmanuel31-03-198712-01-2008
Schol, Willem25-08-191710-05-1940
Schols, Albertus Eugenius Leonardus10-04-191600-10-1944
Scholten, Arend Jan  
Scholten, B.J.  
Scholten, E.   
Scholten, Harmen04-04-192013-05-1940
Scholten, J.W.  
Scholten, Johannes Bernardus Wilhelmus08-10-191323-06-1944
Scholten, Roelof Jan24-09-191612-05-1940
Scholtens, mr. dr. J.E.  
Scholtz, Eduard Albertus Petrus24-08-189423-09-1944
Schoonaard, J.W.J.  
Schoonman, Geert31-08-191712-10-1944
Schoonveld, Pieter22-12-192431-12-1948
Schoorl, Jacobus Johannes00-00-192103-04-1945
Schooten, P. van  
Schooten, van, G.A.  
Schorel, H.J.  
Schortinghuis, Jacobus Reinder14-02-192325-04-1945
Schortinghuis, Marten07-06-192423-09-1943
Schot, H.  
Schotanus à Steringa Idzerda, Hanso Henricus26-09-188503-11-1944
Schothorst, Jozephus Antonius Dominicus10-03-191516-01-1943
Schotten, Johannes12-07-192416-04-1945
Schoute, Paul Cornelis13-11-191613-05-1940
Schouten, Arie Marinus  
Schouten, Everhard Henri "Evert"19-09-192215-11-2012
Schouten, Evert L.03-01-191615-05-1940
Schouten, Gijsbert24-03-192200-01-1945
Schouten, Lambertus10-09-191017-11-1944
Schouten, Petrus Marinus27-11-191829-09-1944
Schouten, W.G.J.M.  
Schouw, J.P.  
Schraa, Roelof28-11-192010-10-1944
Schrader, Anton Bernard09-11-191708-11-2000
Schrage, Wiecher Bote17-02-191730-11-1941
Schrale, Hielke Siebrand13-08-190415-09-1944
Schrama, Cornelis Nicolaas07-06-190931-01-1944
Schras, A.  
Schrauwen, Cornelis Franciscus12-05-191311-05-1940
Schreiber, J.  
Schreuder, Albert Jozeph Franciscus08-04-190919-01-1942
Schreuder, Egbert Lutinus04-05-190423-08-1944
Schreuder, Jacobus Wilhelmus Johannes12-02-191125-08-1943
Schreuder, Pieter Meindert17-10-191208-04-1945
Schreuder, Willem12-07-190324-02-1945
Schreur, Josephus Petrus Adrianus06-11-191116-10-1944
Schreurs, Franciscus Hubertus Hendrikus09-10-191519-11-1944
Schreurs, Johan L.H.03-04-1918 
Schreutelkamp, J.  
Schrijber, Johannes Josephus Henricus 14-04-1945
Schrijver, Barend25-09-189325-09-1944
Schrijver, Frits14-05-190014-01-1945
Schrijver, W.P.  
Schröder, Albert Edmund04-07-190707-09-1944
Schröder, D.00-00-1918 
Schuijt, Cornelis Jacobus04-01-192008-09-1944
Schuil, Gerit15-12-191816-02-1944
Schuil, Jakob23-09-190911-05-1940
Schuilenga, Taeke29-10-187804-11-1943
Schuilenga, Taeke29-10-187804-11-1943
Schuiling, Albert11-08-192121-01-1944
Schuiling, Barend  
Schuiling, Hermannus20-05-192218-03-1945
Schuiling, Jacob11-11-192306-08-1942
Schuiling, Willem03-11-189622-12-1944
Schuitema, Pieter28-03-191812-05-1940
Schukken, Hein17-05-190222-08-1944
Schulenklopper, Jan06-04-191407-09-1944
Schunck, Peter Joseph Arnold "Pierre"24-03-190602-02-1993
Schuring, H.  
Schut, Johannes Albertus29-04-192125-11-1944
Schuur, Engel00-00-1925 
Schuurman, Albert Johannes22-08-192328-10-1943
Schuurman, Arend Jan29-12-192428-04-1945
Schuurman, F.  
Schuurman, Gerard13-01-191702-10-1942
Schuurman, Melchert  
Schuurmans, Gerardus Adrianus Cornelis22-06-192300-00-1942
Schuurmans, Leonardus Maria Adrianus16-07-191428-07-1943
Schweitzer, Johannes Doedenias12-06-192104-08-1944
Schwencke, Eduard Cornelis15-04-189606-08-1942
Schäfer, Friedrich Wilhelm16-02-190907-03-1944
Schönhagen, Hendrik Frederik Catharinus Maria27-09-191316-04-1943
Sealtiel, Nathan22-03-187706-03-1943
Sebes, Hendrik Johannes23-07-191907-09-1944
Seckel, Jan08-02-188529-03-1945
Secrève, J.M.  
Seegers, D.  
Seelen, Mathias Hubertus13-09-189813-10-1944
Seelig, Hugo Jan Hadiwidjojo08-07-191819-08-1944
Seepma, Pieter08-09-189924-02-1945
Segaar, H.L.  
Segaar, P.  
Segers, Jacobus Franciscus 22-11-1944
Seijffert, P.J. "Peter"  
Selder, Hubertus20-04-192326-12-1944
Selig, Irma  
Sencerie, de la, Pierre Napoleon11-06-192320-02-1942
Sennema, Henderika07-07-190705-06-2003
Seppenwoolde, Derk Jan31-12-188407-04-1945
Septer, Gerrit Johannes14-07-191613-05-1940
Serré, J.  
Setten, G.J. van  
Setten, van, Philippus Bernardus04-07-191313-05-1940
Setz, Johannes Christiaans25-06-192010-05-1940
Sevenich, Mathieu01-03-192826-12-1944
Seventer, C. van  
Seyffardt, Hendrik Alexander01-11-187206-02-1943meer
Siahaya, Elisama29-08-190414-02-1945
Siccama, B.  
Siebeler, Albert03-01-191512-02-2015
Siebren, Jan 21-07-1945
Siegerink, H.W.  
Siemers, Hermannus Hendrikus Frederik16-04-191627-02-1942
Sierhuis, Maria Petronella Johanna29-08-191805-05-1945
Sietzema, Sico Kerst20-04-191329-03-1945
Sijtsma, Lucas27-11-189918-08-1944
Sijtsma, Sijbren03-11-189613-04-1945
Sikkema, Jan25-07-190101-03-1945
Sikkinga, Andries30-01-191403-05-1943
Siksma, J.  
Silfhout, van, Wouter26-04-191508-06-1940
Siliacus, Johannes Cornelis Arnoldus 'John'05-08-191609-09-2003
Sillem, Ernst14-07-192300-10-2020
Sillevis, Johan Christiaan09-04-191313-06-1944