In het park van het Airbornemuseum in Oosterbeek staan 3 17 Ponder kanonnen die gebruikt zijn tijdens de Slag om Arnhem. Deze was in gebruik bij de 2nd OBAN Airlanding Anti-Tank Battery R.A X-Troop. Tijdens de Slag was dit kanon opgesteld aan de Sonnenberglaan.
Heeft u zelf meer informatie over deze locatie? Lever het aan!
Op zaterdag 3 september 2022 werd de 75e editie van de Airborne Wandeltocht in Oosterbeek gehouden. Vier mensen liepen mee die sinds het begin geen een keer hebben overgeslagen. Er waren zeven Tweede Wereldoorlog veteranen aanwezig. Voor Arnhem veteraan Bill Larder van het 11e bataljon van het Parachure Regiment was het de eerste keer sinds 1944 dat hij terug kwam naar Nederland.
Op vrijdag 2 september is de Airborne-maand, met daarin onder andere de Airborne-herdenkingen, officieel geopend door de (loco-)burgemeesters van de vier Airborne-gemeenten. Dit vond plaats bij het Airbornemuseum te Oosterbeek.