TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Dienstauszeichnung der Wehrmacht 4.Klasse, 4 Jahre

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Saalwächter, Alfred (Kriegsmarine)10-01-188306-12-1945meer 
Saathoff, Hans-Georg12-05-1912 meer 
Salminger, Josef05-03-190301-10-1943meer 
Sandrock, Hans20-04-191323-09-1995meer 
Schaab, Karl  meer 
Schacht, Harro15-12-190713-01-1943meer 
Schack, Friedrich August27-03-189224-07-1968meer 
Schairer, Hartmut16-09-191619-07-1942 
Schauenburg, Günther26-04-1920  
Schauß, Wolfgang28-11-191200-08-1944 
Sched, Josef19-09-1907 meer 
Scheidig, Albert03-03-191510-08-2002meer 
Schenck, Karl-Adolf (Gebirgs-Art.Reg.94)07-10-1896 meer 
Schenckendorff, von, Max24-02-187506-07-1943meer 
Schenk, Otto (Kriegsmarine)17-02-189119-12-1972meer 
Scheriau, Wilhelm21-08-1916 meer 
Schewe, Georg24-11-190916-09-1989meer 
Schibau, Hans-Joachim17-11-191522-07-1985meer 
Schimmelmann von Lindenburg, Graf, Theodor03-03-189619-11-1970meer 
Schimpf, Richard16-05-189730-12-1972meer 
Schlee, Rudolf10-11-191319-06-1979meer 
Schleenbecker, Richard03-04-191313-10-1941 
Schleifer, Ottmar15-12-191520-07-1940 
Schlemm, Alfred18-12-189424-01-1986meer 
Schlittenbauer, Hans (Pionier Bataillon)07-01-191431-08-1944meer 
Schmalz, Wilhelm01-03-190114-03-1983meer 
Schmeermann, Heinrich02-02-1914 meer 
Schmelcher, Robert14-01-1915 meer 
Schmelzer, Kurt  meer 
Schmid, Anton (286. Infanterie-Division)23-07-189729-04-1945meer 
Schmid, Harmen Hugo (Kampfgeschwader 77)07-06-191728-08-1941meer 
Schmidt von Altenstadt, Hans-Georg (XIV.Pz-Korps)21-08-190425-07-1944meer 
Schmidt, Friedrich (WH-Infanterie)25-02-1914 meer 
Schmidt, Hans (IX. Armeekorps)28-04-188705-06-1948meer 
Schmidt, Herbert (Fallschirmjäger-Regiment 1)03-10-191216-06-1944meer 
Schmidt, Kurt Erich Heinrich (526. Inf.-Div.)09-04-189103-03-1945 
Schmidt, Werner Herbert (Fallschirm-MG-Btl.1)01-10-190617-08-1970meer 
Schmidt-Hammer, Werner (168. Infanterie-Division)26-09-189404-01-1962meer 
Schmidt-Ott, Gustav-Albrecht (Panzer-Regiment 6)20-06-189616-07-1980meer 
Schmidtgen, Richard (Panzerjäger-Abteilung 7)02-08-190525-08-1944meer 
Schmiterlöw, von, Bertram  meer 
Schmitt, Willi07-04-191311-05-1944 
Schneckenburger, Wilhelm "Willi" (125.ID)30-03-189114-10-1944meer 
Schnee, Otto-Adalbert31-12-191304-11-1982meer 
Schneewind, Fritz (Kriegsmarine)10-04-191723-04-1945 
Schneider, Adalbert (Kriegsmarine)10-03-190427-05-1941 
Schneider, Albert (Feldausbildungs-Abteilung 178)14-08-1912 meer 
Schneider, Erich (14. Infanterie-Division)12-08-189403-08-1980meer 
Schneider, Herbert (KM U-boot)25-06-191523-02-1943 
Schneider, Walter-Erich (Kriegsmarine)15-02-190925-10-1987meer 
Schniewind, Otto14-12-188726-03-1964meer 
Schorge, Heinrich19-06-191501-06-1944meer 
Schrader, Hermann-Albert10-02-191314-06-1942meer 
Schrader, von, Otto18-03-188819-07-1945meer 
Schriever, Harry25-11-191009-05-2002 
Schröder, Wilhelm (Gren.Rgt. 580)07-07-189617-07-1979meer 
Schröter, Erich25-06-190426-05-1942meer 
Schuhart, Otto01-04-190910-03-1990meer 
Schultes, Ernst Otto06-08-190601-08-1979meer 
Schultz, Paul30-10-189115-09-1964meer 
Schultze, Herbert Emil24-07-190903-06-1987meer 
Schultzendorff, von, Hans-Ruprecht Otto Theodor22-12-191220-01-1944 
Schulz, Otto11-02-191107-06-1942meer 
Schulze, Curt (Professor Doktor Veterinär)19-11-188110-11-1966meer 
Schulze, Heinrich27-03-191225-03-1945 
Schumann, Hans07-04-190600-09-1983meer 
Schuster, Karlgeorg19-08-188616-06-1973meer 
Schwabach, Theodor "Theo"11-01-191213-06-1981 
Schwamberger, Richard (Grenadier-Regiment 117)21-05-190923-03-1970meer 
Schwartzkopff, Günter05-08-189814-05-1940meer 
Schwedler, von, Viktor18-01-188530-10-1954meer 
Schweim, Heinz-Herbert15-08-191520-08-1996meer 
Schwerin, Graf von, Gerhard Helmut Detloff "Gerd"23-06-189929-10-1980meer 
Schünemann, Horst02-01-191413-09-1996 
Schünemann, Otto06-10-189129-06-1944meer 
Schäfer, Kurt19-08-191315-05-1995meer 
Schönherr, Herbert  meer 
Schörner, Johann Ferdinand12-06-189202-07-1973meer 
Seidel, von, Hans-Georg11-11-189110-11-1955meer 
Seidel, Wilhelm03-09-191219-04-1992meer 
Senger und Etterlin, von, Fridolin04-09-189109-01-1963meer 
Sengschmidt, Fritz (KG.2 'Holzhammer')13-01-191911-01-1944meer 
Sickenberger, Joseph (Legion Condor)  meer 
Siegele, Friedrich05-04-191505-08-1942 
Siemann, Max03-10-1893 meer 
Sievers, Karl14-12-1914 meer 
Simon, Herbert  meer 
Sommé, Walter27-05-188814-05-1971meer 
Sommer, Helmut, "Seiltänzer"24-08-191417-05-1973meer 
Sperrle, Hugo07-02-188502-04-1953meer 
Spillner, August   
Spohn, Walter, Friedl05-12-1909 meer 
Spohrer, Adolf "Bubi"28-08-191902-02-1997meer 
Sponeck, Graf von, Hans Emil Otto12-02-188823-07-1944meer 
Stadler, Max (Grossdeutschland)  meer 
Stahel, Rainer Joseph Karl August15-01-189230-11-1955meer 
Stammen, Johann05-10-1908 meer 
Stapf, Otto (111. Inf.Div.)13-11-189030-03-1963meer 
Stauffenberg, Schenk Graf von, Claus Philipp Maria15-11-190720-07-1944meer 
Steen, Ernst-Siegfried29-09-191223-09-1941meer 
Steinhoff, Johannes15-09-191321-02-1994meer 
Steinmann, Wilhelm15-01-191201-08-1966meer 
Stichtenoth, Friedrich14-04-190717-03-1970meer 
Stiefenhofer, Josef (Gebirgsjäger Regiment 99)03-05-1915 meer 
Stieff, Helmuth (Armeeoberkommando 4)06-06-190108-08-1944meer 
Stiotta, von, Max Edler06-06-188725-11-1977meer 
Stock, Ernst14-12-190828-08-1944meer 
Stoeckl, Alois22-08-189517-08-1940meer 
Stoll-Berberich, Egon "Stuka-Egon"17-06-191302-05-1973meer 
Straehler-Pohl, Günther29-07-191731-07-1980 
Strauß, Adolf  meer 
Strecker, Karl20-09-188410-04-1973meer 
Streith, Egon04-06-190810-01-1979 
Strippel, Hans01-12-191226-11-1983meer 
Struve, Markus15-07-1911 meer 
Stubenrauch, von, Wilhelm10-10-188701-11-1950meer 
Student, Kurt Arthur Benno12-05-189001-07-1978meer 
Stumpff, Hans-Jürgen  meer 
Sölter, Hans (Aufklärungsgruppe 123)19-01-191825-10-1941meer 

Bronnen