TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Jabs, Hans-Joachim14-11-191726-10-2003 
Jacob, Eberhard18-01-191727-02-1982 
Jacob, Karl-Peter30-12-190922-02-1992 
Jacob, Paul04-02-190918-08-1979 
Jacobeit, Fritz01-03-191612-04-1990meer 
Jacobi von Wangelin, Hans-Joachim19-09-191418-08-1942meer 
Jacobs, Martin24-12-192217-05-1987 
Jacoby, Fritz09-04-192019-03-1943 
Jaeckel, Egbert16-10-191917-07-1943 
Jaedtke, Alfred31-12-191306-06-1992meer 
Jaeger, Karl-Heinz25-06-191420-12-1992 
Jaeger, Gerhard15-09-191118-09-1942 
Jaenecke, Erwin22-04-189003-07-1960meer 
Jagusch, Bruno20-10-192014-12-1967 
Jahn, Gunter27-09-191012-04-1992 
Jahncke, Paul21-04-1915  
Jahnke, Arthur13-12-192128-08-1960meer 
Jahr, Arno03-12-189021-01-1943 
Jais, Maximilian04-03-189124-01-1957 
Jakob, Friedrich18-03-191009-09-1994 
Jakob, Georg27-03-191501-09-1991 
Jakob, Georg-Rupert29-09-191501-10-1981 
Jakob, Willy04-11-191927-01-1942 
Jakwert, Josef22-07-191421-10-2003 
Jamrowski, Siegfried01-11-191703-09-2012meer 
Jander, Arthur14-11-190728-04-1972 
Janke, Hans26-01-190310-05-1981 
Janke, Karl07-02-191222-12-1981 
Jannes, Ewald28-06-191105-06-1976 
Jansa, Ernst18-10-189925-09-1974meer 
Jansen, Willi17-03-191431-10-2004 
Jansing, Theodor17-01-191702-11-1943 
Jansky, Paul-Vincenz18-01-191622-10-1998 
Janssen, Ewald11-10-191300-00-1985 
Jany, Gustav21-10-188316-11-1947 
Janz, Siegfried28-12-192117-08-2005 
Jaquet, Fritz17-05-191412-09-2000 
Jarosch, Alfred10-10-191530-08-2001meer 
Jaschinski, Erich03-10-191401-08-1977 
Jaschke, Erich11-05-189014-10-1961meer 
Jaschke, Herbert30-12-191507-05-1972 
Jasiek, Franz08-03-191530-09-1982meer 
Jass, Georg02-09-190906-01-1989 
Jauer, Georg25-06-189605-08-1971meer 
Jauernik, Georg23-11-191508-02-1945 
Jeckeln, Friedrich02-02-189503-02-1946meer 
Jeckstat, Erich08-07-191911-10-1958meer 
Jedele, Ernst09-07-191508-03-1944 
Jedermann, Otto24-10-191012-06-1996 
Jenatschek, Josef00-00-191900-00-2004 
Jenisch, Hans19-10-191329-04-1982meer 
Jenisch, Roland24-10-189516-09-1977 
Jenne, Peter05-06-192002-03-1945 
Jennewein, Josef21-11-191926-07-1943 
Jenninger, Karl28-07-191921-06-2008 
Jensen, Max14-11-191428-02-1990meer 
Jenster, Jakob14-03-191710-03-2009meer 
Jente, Heinz13-01-191909-10-1986 
Jentschke, Walter15-12-192403-05-1997 
Jentzsch, Erich03-01-191524-04-1944 
Jentzsch, Hans13-05-191623-01-1996 
Jerschke, Wilhelm04-09-191623-10-1981 
Jescheck, Hans-Heinrich10-01-191527-09-2009 
Jeschonnek, Hans09-04-189919-08-1943meer 
Jeserer, Helmut30-11-191409-02-2017meer 
Jesse, Rudolf12-10-190802-04-1981 
Jesser, von, Curt04-11-189017-08-1950 
Jetting, Ernst01-08-191524-12-1999meer 
Jobelius, Hermann31-03-190900-00-1971 
Jochems, Hermann18-08-191419-12-1972 
Jochims, Hermann-Gustav08-08-190928-04-1945meer 
Jochimsen, Bernhard25-12-191914-10-1999 
Jodl, Alfred Josef Ferdinand10-05-189016-10-1946meer 
Jodl, Ferdinand Alfred Friedrich28-11-189609-06-1956meer 
Joecks, Martin02-11-190023-11-1989 
Joerchel, Wolfgang19-08-190700-05-1945 
Johannes, Bernhard08-01-192011-07-1944 
Johannesson, Rolf22-07-190006-12-1989 
Johannmeyer, Willy27-07-191514-04-1970 
Johanns, Günther16-04-190416-11-1990 
Johannsen, Hans29-01-191305-03-1961 
Johannsen, Kurt24-11-191514-06-1944 
Johanssen, Karl-Ludwig15-05-192111-08-2009 
John, Richard (Generalleutnant)21-06-189620-02-1965 
John, Richard (Grenadier-Regiment 445)14-11-191621-06-2010 
John, Wolfram17-02-191827-04-1945 
Johne, Max07-07-191902-04-1945 
Johnen, Wilhelm "Wim"09-10-192107-02-2002meer 
Jokisch, Fritz23-12-191914-07-1943 
Jolitz, Günter13-08-192012-02-1944 
Jollasse, Erwin08-12-189214-03-1987meer 
Jooß, Ludwig01-10-191502-10-2002 
Jope, Bernhard10-05-191431-07-1995 
Joppien, Hermann-Friedrich19-07-191225-08-1941meer 
Jordan, Günther07-03-1892 meer 
Jordan, Hans (72. Infanterie-Division)08-07-191322-12-1997 
Jordan, Hans (WH-General der Infanterie)27-12-189220-04-1975meer 
Jordan, Herbert20-07-191317-03-1945meer 
Jordan, Manfred05-09-192010-05-1944 
Jordan, Adolf10-10-190321-08-1942 
Jordan, Hermann10-10-191602-08-1943 
Joseph, Walter   
Jost, Hans-Wilhelm17-09-191923-02-1944 
Jost, Walter (WH-Jäger)25-07-189624-04-1945meer 
Josten, Günther07-11-192107-07-2004 
Joswig, Wilhelm02-02-191207-07-1989meer 
Juchem, Hans04-06-191713-08-1943meer 
Juditzki, Georg24-10-191901-07-2007 
Junck, Werner28-12-189506-08-1976 
Jung, Heinrich (Lw-Jagdgeschwader)15-08-191230-07-1943 
Jung, ter, Dietrich19-02-191622-11-2018 
Jung, Valentin14-02-191130-06-1944 
Jungclaussen, Heinz07-03-191926-12-1944 
Junge, Herbert17-02-191810-07-1999 
Junge, Wilhelm18-04-191629-03-1945 
Jungklaus, Siegfried18-11-191422-04-1943 
Jungkunst, Johann24-10-191721-03-1988 
Jungnickel, Edgar23-02-191407-04-1992 
Jungwirt, Hans05-05-191423-11-1977 
Junker, Heinz03-05-192226-12-1944 
Jura, Georg25-07-191227-01-0000meer 
Jursa, Franz04-02-191314-05-1985 
Juschkat, Franz13-02-191703-12-1967meer 
Jünemann, Walter17-08-191914-08-1944 
Jürgen, Friedrich-Wilhelm02-10-189516-07-1954meer 
Jürgens, Heinz21-03-191707-07-2008 
Jürgens, Wilhelm19-08-191129-03-1970 
Jürgens, Karl04-07-191116-10-1941 
Jürgensen, Arnold Bernhard17-05-191023-12-1944meer 
Jürgensen, Justus14-08-189705-02-1945 
Jürgensen, Klaus26-05-191700-00-2003 
Jüttner, Arthur18-08-190801-12-2003meer 
Jäckel, Karl20-12-191307-12-1984meer 
Jäger, Dr.med., Rolf Karl Ernst01-11-191206-01-1984 
Jäger, Erich17-09-191621-03-1981 
Jäger, Friedrich Gustav "Fritz"25-09-189521-08-1944meer 
Jähde, Willy18-01-190825-04-2002 
Jähnert, Erhard17-08-191723-07-2006meer 
Jäkel, Adolf11-02-190017-03-1945 
Jäschke, Hans-Joachim18-07-192121-07-1944 
Jödicke, Joachim03-08-191331-01-1968 
Jörß, Karl14-05-191015-01-1969 
Jözwiak, Gerhard13-11-192102-09-1993 

Bronnen