TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Dahl, Walther17-03-191625-11-1985meer 
Dahlke, Hermann   
Dahlmann, Kurt04-03-191829-08-2017 
Dahmer, Hugo07-05-191501-08-2006 
Dahms, Paul28-05-191319-03-1988 
Dallmann, Werner07-04-192400-02-1945meer 
Dallmeier, Josef29-01-191104-07-1982 
Dally, Hans06-05-191602-04-1997 
Dalwigk zu Lichtenfels, Freih. von, Friedrich-Karl01-04-190709-07-1940 
Damerius, Dieter17-04-192428-12-2018 
Damm, Otto29-05-191416-07-1943 
Dammeier, Heinrich09-02-191416-05-2001meer 
Dammers, Hans08-12-191317-03-1944 
Damsch, Werner22-07-191807-11-1994meer 
Danhauser, Paul02-08-189211-12-1975 
Daniel, Richard24-12-190004-05-1986meer 
Daniels, Edler von, Alexander17-03-189106-01-1960 
Dannebaum, Alfred06-02-191821-10-1999meer 
Danowski, Franz18-02-191710-10-1944 
Danzer, Hermann25-06-191620-06-1940 
Darges, Fritz08-02-191325-10-2009 
Dargies, Walter13-10-189913-05-1945 
Darius, Wolfgang02-04-191118-11-2000 
Darjes, Paul-Friedrich20-03-191120-02-1989 
Darnedde, Erich14-12-190611-11-1996 
Daser, Edmund01-10-190806-09-1974 
Daske, Karl17-11-1919  
Dassow, Rudolf23-01-192025-08-1944 
Dath, Friedrich26-04-191903-12-2002 
Daubert, Dr. jur., Henning31-05-190001-11-1980meer 
Daumiller, Hans24-08-191011-01-1942 
Dauner, Nikolaus "Klaus"03-03-190220-12-1966meer 
Dauser, Hans31-07-190820-11-2001 
David, Ernst08-07-192011-08-1943meer 
Dawedeit, Herbert20-05-191403-08-1999meer 
Debiel, Leo Otto17-11-191409-10-1944 
Deboi, Heinrich-Anton06-04-189305-07-1955 
Debus, Heinrich30-06-192105-03-1996 
Debus, Otto21-08-191414-10-2000 
Decker, Karl30-11-189721-04-1945meer 
Dederichs, Bruno09-04-191108-07-1949 
Deegener, Johannes09-02-190531-07-1943 
Degel, Franz07-08-192010-06-1946 
Degen, Günther30-08-191713-03-1945 
Degen, Hans18-02-189918-11-1971meer 
Degrelle, Leon Marie Joseph Ignace15-06-190631-03-1994meer 
Dehmel, Ernst07-04-191507-08-1945 
Dehner, Ernst05-03-188913-09-1970meer 
Deichen, Kurt "Charly"20-04-191427-02-1969 
Deichmann, Paul27-08-189810-01-1981 
Deisenberger, Hermann (Pz-Art.-Reg. 16)13-04-191508-07-1998meer 
Deisenhofer, Dr.jur., Eduard27-06-190931-01-1945 
Delica, Egon04-01-191526-04-1999meer 
Delius, Paul11-12-191205-08-1992 
Demand, Waldemar09-03-192421-02-1945 
Demme, Rudolf03-06-189405-01-1975meer 
Dempke, August11-12-191501-03-1945 
Deneke, Siegfried19-05-190816-03-1944 
Denk, Gustav24-01-191513-02-1943 
Denk, Wilhelm26-01-191530-03-2003 
Denkert, Walter23-02-189709-07-1982meer 
Dennhardt, Oskar-Hubert30-06-191519-06-2014 
Denninger, Rudolf03-01-191131-03-1945 
Denzinger, Dipl.Ing., Franz (Art.Rgt. z.b.V. 553)16-08-189510-03-1974 
Deppe, Hans-Werner21-03-192130-12-2009 
Dessloch, Otto11-06-188913-05-1977meer 
Dethleffsen, Erich02-08-190404-07-1980 
Detmers, Theodor22-08-190204-11-1976 
Dettenberg, Werner14-02-191712-09-1944 
Dettke, Oskar01-01-191317-03-1967meer 
Deutsch, Ferdinand07-02-191015-09-1980 
Deutsch, Heinz21-07-192015-10-1995 
Deutschländer, Erich07-01-191004-10-1969 
Deutschmann, Siegfried28-12-191215-09-1986meer 
Deventer, Hugo10-11-191606-01-1979 
Devers, Hans-Werner25-06-191005-08-1960 
Dewitz, von, Eckhardt15-02-192105-07-1943 
Dicke, Anton25-08-191126-01-1943 
Dickfeld, Adolf20-02-191017-05-2009meer 
Diddens, Diddo22-04-191727-09-1997meer 
Dieckmann, August (Waffen-SS)29-05-191210-10-1943meer 
Diefenthal, Josef05-10-191513-04-2001 
Diekwisch, Erwin-Peter12-08-192020-08-2013meer 
Dieling, Horst11-04-192105-01-1944 
Diem, Otto13-10-191708-08-1943 
Dienenthal, Erich17-12-191526-07-1990meer 
Dienhold, Johannes23-02-190104-11-1990 
Diepold, Max01-02-192118-08-2001 
Diergarten, Hans05-04-191321-08-1944meer 
Dierks, Karl-Heinz29-03-191625-01-1979 
Diesener, Joachim20-02-191809-03-1994 
Diesing, Ulrich12-03-191117-04-1945meer 
Diestel, Erich08-11-189203-08-1973 
Dietl, Eduard Wohlrat Christian21-07-189023-06-1944meer 
Dietlen, Walter07-02-189715-03-1982 
Dietrich, Gerhard30-04-191710-08-1982meer 
Dietrich, Johann05-08-191102-04-1943 
Dietrich, Josef "Sepp"28-05-189221-04-1966meer 
Dietrich, Karl-Heinz15-06-191522-03-1983 
Dietrich, Wilhelm17-11-191212-03-1944 
Dietsche, Bernhard03-02-191228-01-1975 
Dietz, Edwin-Oskar04-07-191417-07-1941 
Dietz, Valentin12-11-191206-07-1989 
Digeon von Monteton, Baron, Constantin28-02-188627-06-1944 
Dilley, Bruno29-08-191331-08-1968meer 
Dilz, Fritz01-01-191512-01-1972 
Dimming, Joseph25-05-192300-00-1945 
Dinger, Fritz20-08-191527-07-1943meer 
Dinkelaker, Ulrich01-11-190417-10-1997 
Dinort, Oskar23-06-190127-05-1969meer 
Dipberger, Wilhelm 'Willi' (Kampfgeschwader 6)30-05-191810-09-2005meer 
Dirkmorfeld, Josef04-05-191220-03-1990 
Dirlewanger, Dr., Oskar26-09-189507-06-1945meer 
Ditter, Hans (Panzergrenadier-Regiment 7)31-01-191729-01-2011 
Dittfeld, Johannes18-09-190712-09-1944 
Dittlof, Heinrich14-08-191620-02-1945meer 
Dittmer, Joachim26-11-191503-11-1943 
Dittrich, Dr. jur., Stefan28-06-191205-02-1988 
Dix, Kurt29-08-190830-07-1994 
Dixius, Karl22-04-191428-05-1962 
Dobberkau, Hans07-01-191723-02-1981 
Dobberstein, Werner04-04-191125-02-1993meer 
Dobratz, Kurt09-04-190421-12-1996 
Doemming, von, Diethelm14-02-191229-04-1945 
Doench, Fritz19-05-190414-06-1942 
Doenicke, Hans-Günther07-08-191801-07-1944 
Doergens, Hans-Joachim26-12-191207-06-1970 
Doering, Alfred26-03-191222-09-1944 
Doering, Ernst11-12-190708-05-1989 
Doering, von, Bernd16-01-190307-07-1944 
Doering-Manteuffel, Johann-Wilhelm17-07-189821-01-1963 
Doff, Franz12-07-192001-04-1945 
Dohle, Herbert27-03-190914-04-1946 
Dollmann, Friedrich02-02-188228-06-1944meer 
Dollwet, René22-10-192215-12-1983 
Domaschk, Erich19-05-190814-02-1974 
Domaschk, Joachim20-05-191421-06-1986 
Dombacher, Kurt09-02-192008-10-1993 
Dombrowski, Kurt29-07-189500-03-1945 
Dominik, Hans24-11-190610-11-1980 
Dommeratzky, Otto03-05-191613-10-1944 
Dommes, Wilhelm16-04-190723-01-1990 
Domrich, Otto10-03-191811-08-1943 
Donat, Gottfried22-10-191624-06-1944 
Donhauser, Georg22-08-190901-10-1982 
Donnhauser, Anton08-04-191330-10-1984meer 
Donth, Rudolf16-02-192019-06-2001 
Dorenbeck, Paul15-12-189527-09-1984 
Dorfmeister, Hans09-12-191416-09-1970 
Dormann, Hermann11-10-191222-01-1943meer 
Dorn, Heinrich11-08-189715-07-1956 
Dorow, Otto22-09-189902-08-1980 
Dorr, Hans07-04-191221-03-1945meer 
Dorsch, Walter09-11-191702-03-1979 
Dortenmann, Hans11-12-192101-04-1973 
Dose, Paul10-02-192113-03-2003meer 
Doser, Otto08-05-191730-12-1992 
Dous, Willi16-06-191602-09-1941meer 
Dowerk, Paul09-02-191023-06-1944 
Dragalina, Corneliu05-02-188711-07-1949 
Drange, Günther14-03-189718-06-1970 
Dratwa, Johannes22-11-191412-08-2003 
Draxenberger, Josef 'Sepp' (SS-Panzer-Regiment 5)27-03-192123-03-1945 
Drebber, von, Moritz12-02-189230-05-1968 
Drechsler, Gerhard23-12-192027-07-1992 
Drees, Karl-Heinz17-09-192314-07-2008 
Dreher, Johann "Hans"30-11-192004-03-1945 
Dreike, Franz-Josef27-10-191024-07-1988 
Drekmann, Dipl.Ing., Paul13-11-189309-03-1960meer 
Drescher, Georg-Wilhelm15-02-192006-05-2016 
Drescher, Otto05-10-189513-08-1944meer 
Dresel, Bernhard05-04-190920-03-1945 
Dressel, Albert15-09-191408-09-1944 
Drewes, Dr.jur., Heinrich14-12-189424-02-1984 
Drewes, Martin20-10-191813-10-2013 
Drewes, Wilhelm26-05-190714-07-1982 
Drexel, Hans22-11-191912-04-1962 
Drexel, Johann20-12-191909-02-2004 
Drexel, Josef11-04-189425-02-1976 
Drexler, Hans (WH-Infanterie)25-12-191114-11-2001 
Drexler, Hans (WH-Panzer)25-11-191312-08-1993 
Drexler, Oskar09-03-191128-01-1982meer 
Drexler, Walter25-09-191623-02-1945 
Dreyer, Georg28-07-190304-09-1952 
Droitsch, Herbert18-05-191216-01-1975 
Drolshage, Hubertus31-00-192312-10-1944 
Drolshagen, Franz10-07-191224-06-1965 
Dropmann, Hermann25-03-190810-02-2004meer 
Drossel, Leo02-02-190316-07-1983meer 
Droste, Hans29-03-191513-07-1976 
Drude, Hans14-09-191430-04-2000 
Druffner, Alfred28-05-190429-09-1943meer 
Druschel, Alfred04-02-191701-01-1945meer 
Drüke, Wilhelm30-10-190404-01-1971 
Drünkler, Ernst-Georg08-07-192012-03-1997 
Drössiger, Kurt03-08-190803-05-1983 
Dubicki, Albert12-07-192125-10-2009 
Dubigk, Karl08-02-190317-11-1981 
Dudeck, Gerhard22-12-191305-06-1976 
Dumitrache, Ioan00-00-188906-03-1977 
Dumitrescu, Petre18-02-188215-01-1950meer 
Dumke, Günther02-08-191428-01-1944 
Dumßner, Andreas12-12-192208-10-1949meer 
Duncker, Christoph10-12-191407-06-1998 
Dunkel, Konrad14-10-190820-02-1945meer 
Durchdenwald, Wilhelm27-06-191417-08-1942 
Dutter, Franz24-10-191721-11-1996meer 
Duve, Werner19-11-191103-03-1945 
Düe, Rolf28-01-191514-04-2005meer 
Düllberg, Ernst28-03-191327-07-1984 
Dünkel, Friedrich07-03-192008-02-1984 
Dünker, Edgar22-08-190229-12-1941 
Dünkler, Joachim08-07-191519-04-1945 
Dünser, Lothar22-04-191814-08-1943meer 
Düppenbecker, Herbert10-02-191601-10-1997meer 
Dürbeck, Wilhelm25-01-191219-01-1941 
Dyroff, Adam Franz06-05-191624-03-1998meer 
Dürr, Emil11-06-192027-06-1944 
Dürrwanger, Alfred07-04-191523-07-2003 
Düskow, Alwin13-01-189726-12-1971 
Düttmann, Peter "Bonifazius"23-05-192309-01-2001meer 
Düvert, Walter02-10-189304-02-1972 
Düwell, Klaus03-03-191715-02-1998 
Dähne, Paul-Heinrich "Sarotti 2"07-07-192124-04-1945 
Döbele, Anton16-11-191011-11-1943 
Döbrich, Hans24-03-191606-04-1984meer 
Dönitz, Karl16-09-189124-12-1980meer 
Dörfel, Josef02-03-191503-04-2002 
Dörffel, Georg27-07-191426-05-1944 
Dörflinger, Walter30-05-191925-09-1944 
Döring, Arnold29-01-191810-04-2001 
Döring, Johann25-12-191002-11-1982 
Döring, Wilhelm "Willi"02-10-191803-08-1955 
Dörmann, Friedrich29-01-190505-06-1999 
Dörmann, Karl23-05-191302-05-1945 
Dörnbrack, Werner29-02-191616-03-1981 
Dörnemann, Heinrich "Heinz"19-09-191017-12-2001 
Dörner, Helmut26-06-190911-02-1945meer 
Dörr, Franz10-02-191310-10-1972 
Dörries, Helmut05-09-191107-01-1980 
Dörries, Josef07-06-192309-07-2007 

Bronnen