TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Duitsland (1933-1945, Derde Rijk)

Uitgelicht uit 38.003 personen in de database

Springer, Heinrich Adolf Leopold* 3 november 1914
† 27 oktober 2007

meer
Bidermann, Gottlob-Herbert (Gren.Reg.437)* 28 augustus 1920
† 1 september 2010

meer
Borchers, Adolf* 10 februari 1913
† 9 februari 1996

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Krämer, Peter Bruno (Kampfgeschwader 100)20-06-1914 meer 
Krämer, Paul (Kampf-Geschwader 27)   
Kramer, Rudolf (Kampfgeschwader 26)04-05-191612-02-1999 
Kramer, Josef (SS)10-11-190613-12-1945meer 
Kramer, Peter (Panzer-Artillerie-Regiment 2)   
Köster, Alfons (Nachtjagdgeschwader 2)06-02-191906-01-1945meer 
Kociok, Josef (Zerstörergeschwader 1)26-04-191826-09-1943meer 
Keller, Günter (Küstenflieger)18-02-191720-02-1945 
Kaeten, Heinrich01-07-190801-01-1943 
Kaspar, Georg03-09-191226-02-1944 
Kalcher, Hans 30-12-1941 
Kremer, Leo09-02-191210-09-1943 
Kunz, Siegfried06-09-1915  
Kwasnitschke, Karl (Panzer-Regiment 33)15-06-1919  
Kettmann, Rudolf (Panzer-Jäger-Kompanie 1122)08-09-191903-09-1983 
Krusenbaum, Karl-Heinz (Pionier-Bataillon 7)   
Krichbaum, Erich (Panzergrenadier Regiment 128)   
Kienbaum, Hugo (Grenadier-Regiment 76 mot)   
Karlbaum, Adolf (Panzerjäger-Abteilung 171)   
Kaindl, Anton01-04-192415-03-1944 
Kopp, Max25-09-191018-08-1942 
Kern, August15-09-190705-04-1944 
Kummerer, Andreas19-06-192504-08-1944 
Krüger, Horst23-05-191607-04-1989meer 
Kliemann, Nikodemus27-11-189814-10-1964meer 
Kurpitz, Theodor17-10-1913  
Kordemann, Martin05-08-191423-08-1981 
Kunkel, Kurt13-01-192323-09-2012 
Köhler, Walter (WH-Pz.Jg.Abt. 525)18-12-191203-11-1984meer 
Knebel-Döberitz, von, Rudolf19-12-191305-07-1994 
Krähmüller, Johann05-10-191419-07-1944 
Koller, Karl (Infanterie--Regiment 523)   
Kaeber, Helmut18-01-192016-02-1991 
Klaiber, Hans23-10-191909-05-1945 
Krocza, Leopold Josef08-06-191422-01-1943 
Kallies, Siegfried Alwin (Aufkl.Abt. 168)16-02-191506-02-1945 
Kaufmann, Ludwig (He.Stu.Gesch.Brig. 311)26-06-191717-03-1945 
Kägelitz, Erich Hans Erwin (Pz.Abt. 129)03-04-191423-09-1944 
Kronberger, Josef17-02-191715-12-1943 
Krautenbacher, Franz07-09-192118-12-1941 
Koll, Josef28-05-191605-10-1941 
Kleinmaier, Otto17-03-192114-08-1943 
Katzlberger, Franz12-10-191909-08-1942 
Kettembeil, Karl27-04-189012-04-1976 
Kubat, Rudolf20-01-1903  
Klingenschmid, Lambert (SS-Pz.Gren.Reg.'Westland')  meer 
Kalkschmid, Michael (Pionier-Bataillon 7)  meer 
Kähler, Willi   
Köhler, Kurt (Artillerie-Regiment 212)16-05-191406-08-1944 
Keitel, Gerhard15-03-191601-11-1979meer 
Kulper, Siegfried   
Kühn, Heinz (Panzerjäger-Abteilung 731)15-08-192028-09-2017meer 
Kalbfuß, Fritz-Arno Walter Eberhard (Art.Rgt.27)23-12-191621-09-1943 
Knaak, Hans-Wolfram04-07-191426-06-1941 
Kuhn, Werner16-05-1913  
Krause, Max Otto Albert (Pz-Pio.Bat.32)01-03-190807-12-1942 
Kuhn, Karl (Grenadier-Regiment 81)26-07-191426-05-2008meer 
Köckerbauer, Johann 'Hans' (Gebirgs-Jäg.Reg.91)01-10-191428-07-1942 
Kirchenbauer, Maximilian (Pionier-Bataillon 235)   
Karrenbauer, Johann (Div.Füs.Bat.263)08-04-1919  
Karcher, Reinhold (Grenadier-Regiment 351)   
Klatt, Paul06-12-189603-07-1973meer 
Krabbenhoft, Heinz   
Kreile, Ernst (Grenadier-Regiment 282)22-09-1916 meer 
Köhler, Fritz (Fernaufklärungs-Gruppe 122)14-10-189720-02-1949meer 
Köhler, Fritz (Kampf-Geschwader 76)07-04-191830-01-1943 
Köhler, Fritz (Pionier-Bataillon 161)   
Köhler, Fritz (Gebirgsjäger-Bataillon 94)   
Köster, Walter (Infanterie-Regiment (mot) 156)02-12-190631-07-1942meer 
Kembüchler, Helmut   
Künzner, Alois11-05-191807-01-1943 
Kainzmaier, Josef18-09-191411-02-1943 
Knabe, Konrad (Aufklärungsgruppe 124)18-09-191527-03-1996meer 
Ketterer, Hans18-07-1921  
Kaiser, August (Grenadier Regiment)09-07-192518-08-1944 
Kausch, Paul-Albert 'Peter' (SS-Pz.Reg.11 'HvS')03-03-191127-10-2001meer 
Keller, Baldur (3. SS-Panzer-Division "Totenkopf")26-04-191200-00-1949meer 
Kolb, Richard Franz Xaver Ferdinand (Flak-Abt.91)29-06-189116-09-1945meer 
Kriebel, Rainer (15. Panzer-Division)19-01-190827-12-1989meer 
Kleffel, Philipp (1.Infanterie-Division)09-12-188710-10-1964meer 
Kertzscher, Adolf (Kampfgeschwader 1 "Hindenburg")   
Kieslich, Franz (Sturzkampfgeschwader 77)17-03-191331-08-2012meer 
Kaiser, Adolf (Nachtjagdgeschwader 2)18-07-1921  
Küster, Wilhelm (Wekusta 26)07-01-191725-11-1942meer 
Küchel, Hans-Otto   
Kennel, Karl (Schlachtgeschwader 2 "Immelmann")17-01-191401-07-1999meer 
Kursell, von, Claus24-03-191022-02-1959 
Kurscheid, Hans15-09-1913  
Kupka, Hans01-07-192115-10-1943 
Kunzmann, Karl17-04-191505-08-1944 
Kunze, Gottfried15-07-191411-04-1995 
Kuntz, Albert10-02-191424-04-1965 
Kulp, Karl07-06-192105-02-1945 
Kuhn, Otto   
Kuhenne, Helmut28-09-192124-03-1988 
Küster, Ferdinand24-03-191414-01-1945 
Küster, Heinz   
Kürsten, Hans29-03-191706-12-1942 
Künnecke, Heinz00-00-191600-00-1969 
Kümmling, Otto   
Ksiag, Johann19-08-191423-07-1994 
Kruse, Heinz16-10-191918-03-1993 
Krüger, Kurt (WH-Pz.Abt. 8)05-10-191915-01-1945 
Krüger, Kurt (WH-Art.Rgt.156)19-06-191412-07-1943 
Krüger, Horst23-05-191607-04-1989 
Krüger, Hans-Heinrich17-06-1915  
Krüger, Felix24-01-191505-09-1994 
Kluge, von, Günther Hans30-10-188216-08-1944meer 
Kruck, Kurt08-03-191422-04-1981 
Kleinickel, Franz Xaver Anton09-05-191810-08-1942meer 
Krosigk, von, Dedo11-11-191313-02-1992 
Kroner, Georg-Max14-05-191218-06-1973 
Kroll, Hermann05-11-191326-04-1944 
Krohn, Ernst30-08-1911  
Krogmann, Otto16-03-190913-02-1981 
Krieger, Wilhelm01-12-191801-04-1945 
Kreutzberg, Anton21-04-191427-08-1988 
Kressel, Wilhelm19-01-191800-01-1945 
Kreß, Ulrich20-03-191915-01-1943 
Krenzer, Hermann01-03-190723-12-1988 
Krenz, Wilhelm10-12-192209-02-1999 
Kreckow, Günther   
Kreiner, Herbert16-10-191124-01-2000meer 
Krei, Werner28-09-190917-04-1945 
Krauss, Bernhard   
Krause, Max12-11-191611-01-2004 
Krah, Hans22-05-191021-07-1944 
Kraft, Alfred06-03-191720-06-1943 
Krämer, Paul (WH-Pz.Gren.Rgt. 93)26-09-189709-03-1945 
Kox, Peter12-06-192112-08-2011 
Kossack, Siegfried20-04-190105-07-1963meer 
Korupkat, Günther23-07-192311-02-1945 
Koppenwallner, Karl19-11-190506-10-1988meer 
Kopp, Helmut23-06-192018-01-1043 
Kopatzki, Lothar10-04-1920  
Kurth, Reinhard   
Koch-Erpach, Rudolf09-04-188627-11-1971 
Kompch, Herbert12-08-191225-03-1944 
Kollmann, Friedrich Karl10-09-192217-06-2004 
Kollehn, Gerhard08-09-191430-12-1966meer 
Kolbus, Friedemann03-02-192121-01-1945 
Kolbeck, Hans20-02-191818-02-1945 
Kokott, Heinz14-11-190029-05-1976 
Kohla, Helmut16-01-191725-06-1944 
Körner, Adolf27-02-191101-03-1945 
Köppen, Eckhardt02-12-192411-01-1945 
Koeppel, Walter25-07-191919-08-1945 
König, Rudolf11-06-191505-05-1985 
König, Georg14-04-191403-06-1995 
König, Christian  meer 
Köllner, Jürgen16-01-191808-10-1944 
Köhnen, Hermann19-11-191230-09-1970 
Kruschka, Max07-05-191912-04-1948 
Köhler, Helmut15-06-1905  
Köck, Reinhold17-01-191413-10-1999 
Koeckritz, von, Hans-Joachim04-03-190604-02-1944 
Kleinheider, Johannes (Pz.Gren.Reg.60)15-12-1913  
Kiderlen, Hans-Rolf (Kriegsmarine)01-08-1911  
Kirchhoff, Stephan29-11-192011-09-1944 
Kiefaber, Heinz (KG 51 'Edelweiss')   
Kabert, Leopold 'Poldi' ('U-953')   
Krumbolz, Gerhard   
Knackstedt, Johann03-01-1902  
Kissel, Wilhelm   
Kohnz, Bruno06-10-191404-04-1945meer 
Kochendörfer, Karl00-00-1917  
Koch, Theodor13-11-191401-03-1989 
Koch, Max16-01-189515-04-1944 
Knüttel, Karl06-10-191425-11-1944 
Knaul, Ernst09-06-191506-04-1945 
Knapp, Wilhelm25-08-191210-06-1944 
Kluge, Gerhard15-09-190804-03-1945meer 
Kluth, Bernhard17-01-191401-12-1993 
Kluge, Waldemar30-01-190419-12-1978 
Kluge, Ernst03-05-191505-01-1945 
Klitsch, Franz01-01-191304-01-1943 
Klischat, Friedrich29-06-191702-07-1944 
Klinke, Walter26-04-191018-10-1944 
Kleindienst, Erhard05-10-192111-10-1944 
Klein, Max04-05-191512-11-1944 
Klein, Gerhard02-01-190320-12-1988 
Klee, Friedrich16-06-1913  
Kleber, Ludwig19-04-191409-02-1945 
Körner, Friedrich (JG 27 'Afrika')24-01-192103-09-1998 
Kirschenmann, Wilhelm04-02-1915  
Kirn, Dietrich22-02-191716-01-2015 
Kinder, Georg20-11-191405-11-1961 
Kilian, Gustav29-01-189725-06-1960 
Kilian, Gunter02-04-192125-09-2010 
Kieser, Wilhelm   
Kiermeier, Heinrich   
Kienast, Fritz08-09-191503-02-1945 
Kiefer, Martin05-10-1915  
Ketterl, Franz21-03-189827-07-1979 
Ketscher, Hans09-11-191225-09-1989 
Kern, Friedrich21-08-191202-04-1945 
Kemler, Heinrich08-12-191211-08-2000 
Kellner, Wolfgang   
Kelbch, Albert22-11-191408-11-1943 
Keipp, Willy13-10-191711-04-1996 
Keil, Günther18-05-189817-07-1958 
Keichel, Otto21-04-191614-04-1945 
Kegel, Karl-Ludwig10-05-191801-01-1943 
Keck, Johannes06-05-192327-07-1996 
Kazmaier, Paul24-10-190916-07-1944 
Kauermann, Helmut11-10-1915  
Karrenberg, Albert22-04-191821-10-1949 
Karow, Gustav25-09-189711-03-1948 
Kannenberg, Kurt08-04-191217-11-1944 
Kamischke, Werner16-06-191410-03-1999 
Kaminski, Werner16-09-191419-03-2000 
Kalow, Siegfried20-06-192512-08-1944 
Kalkhoff, Walter19-02-191309-02-1960 
Kalinowsky, von, Herbert19-03-189529-05-1979 
Kaletsch, Georg16-10-191406-03-1944 
Kalb, Hans17-04-191318-08-1989 
Kaessler, Werner11-12-191923-08-1944 
Kämmerer, Edmund24-02-191912-10-1971 
Kaehne,Edgar-Karl13-03-189910-07-1969 
Küsel, Alfred25-08-1912  
Künsberg-Weidenberg, Freiherr von, Heino02-09-190529-01-1984meer 
Kupka, Georg25-02-190622-11-1991 
Kuher, Josef25-04-191514-05-1981 
Krey, Hermann (Füsilier-Bataillon 30)29-06-191418-10-2004 
Kraft, Gerhard26-09-191705-06-1976 
Kolodziejczyk, Georg11-03-191403-05-1998 
Karau, August05-11-191413-12-1957 
Kühnfels, Rudolf19-08-191717-02-1994 
Kühl, Dr.jur., Ernst18-03-188802-02-1972meer 
Kupfer, Dr.jur., Ernst02-07-190706-11-1943meer 
Koser, Christian16-07-191400-04-1945 
Krämer, Richard15-09-191526-03-1992 
Kropp, Fritz01-03-191610-02-1945 
Krüger, Rudolf04-11-191128-10-1972 
Kreßmann, Erwin02-06-191819-03-2017meer 
Kreß, Hermann23-07-189511-08-1943meer 
Kratsch, Dr., Günther13-09-189613-12-1984 
Kördel, Dietrich Martin Karl Wilhelm (227. ID)07-02-191118-01-1943 
Koßmann, Karl-Richard28-03-189910-06-1969meer 
Kolbeck, Dr.med.dent., Rudolf24-03-188912-09-1965meer