De website is nu nog groter en beter geworden! WW2Awards.com is vanaf nu volledig samengevoegd met TracesOfWar.nl. Vanaf nu zijn de secties Personen en Onderscheidingen ook beschikbaar. Veel meer informatie in een groter jasje!

Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes

De OBdW heeft de uitreiking van het Ridderkruis bij het IJzeren Kruis wegens "speciale diensten tijdens leiding van troepen" uitgesteld, en derhalve tijdelijk geblokkeerd, van 3 augustus 1940 tot 16 maart 1941.

Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Abel, Adolf Wilhelm18-10-191426-08-1944meer 
Abel, Josef03-01-191401-12-1984meer 
Abele, Arnulf08-11-191402-07-2000 
Abraham, Erich Gottfried27-03-189507-03-1971meer 
Abraham, Erich Max Robert16-11-192108-12-1943 
Abrahamczik, Rudolf17-04-192004-12-1996 
Abratis, Herbert Karl21-03-191829-03-1945meer 
Achilles, Albrecht Adolf Konrad15-01-191427-09-1943 
Ackermann, Georg02-03-191816-12-2007meer 
Adam, Helmut01-10-191601-12-1942 
Adam, Paul23-03-189201-12-1969meer 
Adam, Wilhelm28-03-189324-11-1978meer 
Adamowitsch, Felix20-11-1919  
Adamsons, Miervaldis29-06-191023-08-1948meer 
Ademeit, Horst08-02-191207-08-1944meer 
Adolff, Heinz-Paul29-06-191417-07-1943 
Adolph, Walter11-06-191318-09-1941 
Adrario, Friedrich29-11-191825-06-2011meer 
Adrian, Josef-Hubert25-09-1911  
Aechtner, Fritz04-03-191601-05-2007 
Afheldt, Eckard15-08-192103-12-1999 
Aghta, Egon August29-01-191802-05-1945 
Ahnert, Heinrich-Wilhelm29-04-191523-08-1942 
Ahrens, Albert25-07-191710-03-1980 
Ahrens, Hinrich15-03-192131-12-2009meer 
Ahrens, Wilhelm "Willi"01-10-191226-08-1998 
Aigen, Reinhard20-05-191319-09-1943meer 
Alber, Hermann12-11-191502-08-1944 
Alber, Robert13-10-190607-06-1988 
Albers, Hans-Wilhelm12-06-191404-06-1944meer 
Albert, Wilhelm24-04-191715-12-2004 
Alberts, Otto 10-12-1943 
Albrecht, Egon19-05-191825-08-1944meer 
Albrecht, Fritz Wilhelm Karl23-12-190529-04-1977meer 
Albrecht, Kurt24-02-188902-09-1968meer 
Albrecht, Kurt (WH-Artillerie)26-12-189523-07-1966meer 
Albrecht, Oskar24-09-191413-11-1992meer 
Albrecht, Willy07-07-190709-09-1996 
Albust, Rudolf28-06-191309-04-1945 
Alex, Ernst01-03-191525-10-1965meer 
Allersmeier, Heinz24-03-191723-03-2001meer 
Allmacher, Friedrich "Fritz"03-12-191426-12-1944meer 
Allmendinger, Karl03-03-189102-10-1965meer 
Alm, Karl04-01-191923-11-1944meer 
Alpers, Friedrich Ludwig Herbert25-03-190103-09-1944meer 
Altacher, Eduard24-01-191927-05-1945 
Altermann, Karl-Heinz04-06-192226-11-2013meer 
Altmann, Gustav13-04-191220-02-1981meer 
Altstadt, Rudolf16-01-191427-05-1974meer 
Alvermann, Gustav09-10-189707-06-1942meer 
Amann, Herbert11-10-191912-01-1944meer 
Ambrosius, Lothar   
Ameiser, Anton01-08-190720-02-1976 
Amelung, Günther08-04-191429-03-1944 
Amelung, Heinz-Günther09-04-191726-12-1964 
Amerkamp, Siegfried25-03-192003-09-1995meer 
Amling, Fritz17-01-191606-03-1994 
Ammann, Franz 18-08-1943 
Ammann, Paul05-08-192009-08-1991 
Ammer, Hermann08-03-1914 meer 
Amsberg, von, Joachim28-12-190327-05-1981 
Ancans, Robert11-11-191901-01-1982meer 
Anders, Carl Ulrich Ernst Paul31-08-189328-01-1972 
Anders, Friedrich04-11-191707-03-1988 
Anders, Richard03-01-191509-09-1993meer 
Andersen, Kurt02-10-189809-01-2003 
Anding, Friedrich26-06-191507-02-1996meer 
Andorfer, Anton23-12-191911-04-1945meer 
Andreae, Wolf13-07-189818-12-1991meer 
Andree, Harry02-10-191315-08-1944meer 
Andres, Ernst19-09-192111-02-1945meer 
Andres, Hans11-04-192225-03-1944 
Angel, Otto20-02-191314-10-2002 
Angelis, de, Maximilian02-10-188906-12-1974meer 
Angelmaier, Heinz22-07-191812-01-2014meer 
Angern, Günther05-03-189302-02-1943meer 
Angerstein, Karl04-12-189020-09-1985meer 
Anhalt, Günther23-01-190627-04-1945meer 
Anhalt, Wilhelm28-03-191713-06-1979meer 
Anneken, Udo11-10-191711-10-1997meer 
Ansons, Zanis04-12-191124-11-1968meer 
Anton, Werner-Rudolf03-04-189512-09-1948meer 
Antonescu, Ion Victor02-06-188201-06-1946meer 
Antrup, Wilhelm "Willy"01-02-191014-11-1984meer 
Apell, von, Wilhelm16-01-189207-03-1969 
Apelt, Fedor14-10-190415-04-1988meer 
Aperats, Karlis04-03-189216-07-1944meer 
Apitz, Willy27-01-191628-02-2004 
Apitzsch, Karl-Arthur25-10-192001-01-1943 
Apollot, Francois   
Arendt, Kurt Dietrich Paul08-10-191709-01-1945 
Arendt, Velten-Reinhardt28-03-191923-03-1945 
Arent, Peter Nikolaus26-06-191703-12-1942 
Arentschildt, von, Alexander27-04-191122-06-1999 
Armberger, Josef26-06-192021-08-1944meer 
Arndt, Fritz01-06-1910  
Arndt, Johannes07-10-190606-07-1944meer 
Arndt, Karl Hermann10-03-189230-12-1981meer 
Arnim, von, Hans-Jürgen04-04-188901-09-1962meer 
Arning, Karl Eduard Friedrich10-02-189217-11-1964 
Arnold, Friedrich (WH-Sturmgeschütz)   
Arpke, Helmut03-03-191716-01-1942 
Ascher, Dietrich23-04-192308-10-2010 
Ascherfeld, Willy21-03-191013-04-1945 
Assmann, Alois   
Attenberger, Franz-Xaver   
Audenrieth, Georg20-07-191715-01-1999 
Audorff, Paul06-02-190417-01-1981meer 
Auer, Karl20-10-191631-03-1997 
Auert, Heinz11-06-192118-02-2002 
Augenstein, Hans-Heinz11-07-192106-12-1944 
Augsberger, Franz Xaver Josef Maria "Franz"10-10-190519-03-1945meer 
Aulock, von, Andreas Maria Karl23-03-189323-06-1968 
Austen, Hans27-07-191824-01-1994 
Austermann, Johannes24-06-190612-08-1973meer 
Ax, Adolf23-06-190606-02-1983 
Axthammer, Erich Michael03-12-192021-12-2015 
Axthelm, von, Walther23-12-189306-01-1972meer 
Axtmann, Fritz07-12-191413-09-1943 
Aßmann, Walter22-07-189601-05-1964