TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)

Uitgelicht uit 14.955 personen in de database

Abel, Brent Maxwell (USN)* 16 mei 1916
Ü 26 december 2005

meer
Abele, Mannert Lincoln (USN)* 11 juli 1903
Ü 16 augustus 1942

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Arnest, Richard Turberville "Pappy"05-12-189200-12-1969
Allen, Laurence Edmund19-10-190812-05-1975
Anderson, Johannes Seigfried20-07-188715-04-1950
Allworth, Edward Christopher06-07-189524-06-1966meer
Adkison, Joseph Bernard04-01-189223-05-1965
Alvarez, Luis Walter13-06-191101-09-1988
Ames, Godfrey Roland "Roly"04-05-191231-01-1945
Armstrong, Paul Edward "Tommy"01-04-191706-05-1942
Ashton, William E.  
Aikens, Wingurd08-04-192100-00-1983
Abt, John Bernard "Jack"28-04-192605-05-1945
Arbuckle, William Nathan28-07-191721-08-1944
Ash, William Franklin (Bill)30-11-191726-04-2014
Ayers, Loval Earl10-02-192103-02-1945
Aldy, Willie D.02-03-191331-03-1945
Alco, Dominick J01-04-190721-11-1944
Akin, Robert Eugene11-01-192617-12-1944
Akin, John Herbert (Sr.)00-00-191725-02-1945meer
Akin, John H.19-01-192209-05-1944
Akin, J. B. "Bill"03-02-192329-03-1945
Agna, Reginald A.24-12-191423-11-1944
Addy, Floyd E.20-06-191914-06-1944
Acey, Henry (Jr.)05-03-192201-08-1945
Abdo, Edward B.00-00-192420-12-1944
Ash, Merlin T.30-06-192224-09-1944
Aleman-Ramos, Hector E.29-04-193616-10-2021
Aho, Eino Raymond28-06-192518-11-1944
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
Aho, Augustus07-10-192020-12-1943
Adams, Curtis09-11-192017-12-1944
Andrews, James M.  
Arnold, Daniel A.  
Aitkens, J.V.  
Armstrong, Daniel C.  
Anema, Theodore  
Akin, Spencer Bell13-02-188906-10-1973meer
Andrews, Edward W.  
Armour, Lester21-03-189526-12-1970
Athens, Everett John "Johny" 00-05-1994
Andes, Paul Driver20-09-191628-12-1944
Abell, Willis Autrea26-07-190617-07-1944
Alford, William Leonard12-05-1919 
Adams, Carlton R.06-04-1908 meer
Ashburn, James Carlon00-00-192607-03-1945
Ashton, Charles J. (Jr.)22-06-191307-01-1945
Armstrong, William S.  
Anderson, Richard J.  
Ambrogi, Joseph Narciso, Jr.08-03-192011-11-1998
Axline, Sherman Eugene20-07-192520-09-1944meer
Atherton, Roger L. 20-09-1944
Askren, William V. 20-09-1944
Appleby, Gene J. 17-09-1944
Apodaca, Juan O.07-04-192519-10-1944
Anhut, Charles R.00-00-192321-09-1944
Angeloff, Carl A. 20-09-1944
Anderson, Eugene E.16-05-192330-09-1944
Alvarez, Manuel Lopez (US Army)06-06-192619-09-1944
Alva, Fidel25-04-192518-09-1944
Alfonso, Jafet00-00-191820-09-1944
Akins, Hugh J. "Rosie"00-00-192304-10-1944
Antone, Ferris J. 26-08-1942
Anderson, Eugene L.24-01-192320-01-1944
Andrews, Harland C.07-06-190705-11-1942
Anderson, Lowell A.19-06-191808-05-1942
Arnold, Dale F. 07-04-1944
Anderson, Allan S. 19-03-1944
Atkinson, Ralph G.27-05-191617-11-2012
Appleby, Gene J.01-09-191417-09-1944
Atkinson, Robert Edward "Ed"18-03-192029-03-1943meer
Armour, Donald F.23-09-192009-10-2001
Arnold, Ellis E. (Jr.) 15-12-1942
Alley, James H. "Mo", Jr.20-07-192214-03-2008
Alexander, Bruce C.10-01-192206-12-1944
Akiyama, Hideo02-07-191210-07-1944
Arkema, Kenneth J.04-09-191911-09-2003
Anderson, Robert Washington09-08-1921 meer
Asher, Arba Melvin26-08-191723-03-1944
Atkinson, Richard Louis16-07-192205-05-1943
Alexander, Andrew Nourse, Jr.14-07-192310-04-1945
Anderson, Clarence Emil "Bud"13-01-1922 meer
Andrews, Donald D.28-09-192329-02-1944
Alves, Joseph S.12-12-191919-04-1945
Aiello, Vincent J.11-07-192209-11-1944
Aguilar, Alfredo V.10-10-192325-01-1944
Adams, Alvin P.18-11-192223-01-1943
Ackley, William J.01-10-1918 meer
Arnold, Robert D. 12-01-1944
Adams, Samuel E. 00-04-1943
Ascol, Holiel03-12-191214-02-1950
Anderson, Billy L.13-12-191623-07-2012
Alleman, Virgil Calvin (USAAF)28-10-191312-06-1942meer
Arnold, Lowell Edward21-12-191723-05-1944
Alleckson, Theodore A.00-00-191717-07-1942
Akers, George Edward05-05-192201-01-1945
Anderson, Oscar G. 24-04-1918
Anderson, Martin Laust01-11-189406-11-1918
Anderson, Joseph E.15-09-191809-09-1942
Andersen, Martin L.01-11-189406-11-1918
Adams, Daniel T.18-04-192206-07-1943
Alford, Elwin11-10-192214-06-1942
Arnold, Archibald Vincent "Archie"24-02-188904-01-1973
Anderson, Maurice Milner18-09-192415-12-2007
Addoms, Jeremy  
Armstrong Sr., John Leroy "Jack"19-07-192205-09-1954
Axsom, George H.29-10-192012-06-1984
Aubrey, Richard A.  
Atkinson, Jack S.  
Arbogast, Edward P.  
Alvarez, Guillermo C.  
Allen, James R.  
Alioto, John02-05-191525-02-1945
Alcantar, Max L.14-12-192125-02-1945
Aiello Jr., James J.  
Askins, Horace Zane12-12-192025-07-1969
Arrington, Sr, George Howell19-09-191827-05-1994
Arnold, William Howard18-01-190130-09-1976meer
Anderson, James H.00-04-1920 
Applegate, Elvin C.  
Anderson, Albert00-00-191824-10-1944meer
Amos, Robert00-00-191724-10-1944meer
Allender, Thomas Baldwin, Sr.00-00-191300-00-1973
Austin, John E. 30-01-1945
Ayers, Alfred  
Allen, Doniphan Monroe "Don"05-08-191129-11-1944
Alexander, Paul Edwin 14-06-1944
Alexander, Jr. Charles B.  
Allenby, Thomas Peter13-01-192011-09-1942
Applewhite, Robert M.  
Atwood, Douglas G.  
Austin, Raymond  meer
Abdallah, John E. "Ed"  
Abbott, Earl L. "Abby"08-01-191924-01-1945meer
Adams, George  
Amaral, Noah R  
Alvis, Samuel  
Ashton, Clarence Mcallister14-02-192304-09-2011meer
Anderson, Carl Arvid  
Allen, Edgel  meer
Ayers, William E.  
Anderson, George Calvin  
Apple, Albert B.03-08-192404-11-1945
Autry, William "Bill" 26-04-2017
Antonioli, Louis L. 26-03-2005
Anthony, Clyde Romain08-10-191507-06-1978
Anderson, Leslie B.20-04-191429-11-1944
Anderson, Richard C. 22-02-1944
Alexson, Frank 28-07-2016
Aquilante, Joseph  
Adler, Philip M.00-00-1914 
Adler, Samuel L. 20-04-1945
Arnoult, Carl A.00-00-191801-06-1945meer
Adams, Dale F.25-06-191920-09-1944
Allen, John E.  
Anderson, Clifford, Jr.  
Angel, Camillus  
Anderson, Burton J. 00-00-1977meer
Allen, James W. "Jimmy" Jr.05-02-192320-09-1944
Alexander, Boyd A. 17-09-1944
Amiot, George E., Jr.21-11-191231-12-1944
Aurness, James King "Jim"26-05-192303-06-2011meer
Alexander, Mark James23-01-191121-05-2004
Adams, Donald R.20-02-192020-09-1944meer
Atkins, Joseph E. "Chuck" 21-05-1997
Adams, Jonathan E., Jr. "Jock"08-09-191720-09-1984
Abbott, Edgar R. 17-06-1944
Abraham, Robert "Bob"16-07-191410-03-2004
Albright, Barry E.08-03-191805-11-1950
Anderson, Norman A.  
Allen, Claude W. 15-11-1944
Anderson, Harry R.  
Altif, Albert  
Anderson, Dean  
Azbill, Cecil Albert15-01-191811-11-1994
Antone, Albert M.  
Abraham, Edward G.  
Arnold, Charles Keever02-11-191306-12-1961
Allan, James D.00-00-192411-04-2012meer
Anderson, Robert Philip "Bob"