Op ontdekkingsreis naar historische bezienswaardigheden? Download de TracesOfWar-app direct in Google Play of in de Apple App Store.

Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)

Uitgelicht uit 15.155 personen in de database

Abel, Brent Maxwell* 16 mei 1916
Ü 26 december 2005

meer
Abele, Mannert Lincoln (USN)* 11 juli 1903
Ü 16 augustus 1942

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Albright, Frank Phidias02-03-190320-03-1999
Adams, Edward Everett05-12-190406-06-1994
Audiffred, Frank Alexander "Cajun Boy", Jr.00-00-192120-12-2019
Ahrens, Edward Henry (USMC)04-11-191908-08-1942meer
Adler, Samuel Ludwig "Sam" (US Army)04-10-191020-04-1945
Ahalt, Roy Mathias06-02-191815-03-2009
Alexander, Marshall23-11-191801-08-2009
Adams, Stephen S., Jr.10-09-191823-06-1944
Adams, Raymond E.02-10-192309-02-1996
Adams, Patrick H.08-04-191528-12-1944
Able, Johnnie J.05-08-192301-12-1967
Apap, Charles09-12-192215-06-1944
Anderson, Leroy H.02-02-190625-09-1991
Ambro, Eugene Allan16-10-191924-10-1944
Akahoshi, Irving M.15-01-192019-11-2001
Anderson, Robert Washington09-08-192107-02-1986meer
Amey, Herbert R., Jr.22-02-191320-11-1943
Adams, Ronald F., Sr.31-12-192107-01-1945
Adams, Carlton R.06-04-190826-10-1990meer
Acheson, Dean Gooderham11-04-189312-10-1971
Allen, Walter Henry "Pappy"17-05-191523-04-1951meer
Alderman, John Clement31-07-190617-11-1976meer
Axline, Sherman Eugene20-07-192520-09-1944meer
Ashman, Charles H.01-03-192421-05-1945meer
Allman, Kenneth, W. 25-07-1944meer
Allen, Leroy E. 11-09-1944
Albaugh, Daniel S.00-00-192620-03-1945
Acheson, Robert B.25-01-191222-01-1982meer
Anna, Alfred Leo09-12-192327-04-2006
Austin, Bernard Lige15-12-190221-09-1979meer
Aiello, James Joseph27-08-191202-03-1996meer
Alford, William Leonard12-05-191913-07-1992
Arrington, Charles D., Jr.  
Aschenbrenner, Clarence John "Bull"30-05-191819-03-1942
Andrews, C.J.  
Andrews, Charles Herbert14-05-190807-12-1981meer
Abel, Brent Maxwell16-05-191626-12-2005meer
Arnest, Richard Turberville "Pappy"05-12-189200-12-1969
Aleman-Ramos, Hector E.29-04-193616-10-2021
Arnest, Howard L.  
Aurness, James King "Jim"26-05-192303-06-2011meer
Allen, Laurence Edmund19-10-190812-05-1975
Anderson, Johannes Seigfried20-07-188715-04-1950
Allworth, Edward Christopher06-07-189524-06-1966meer
Adkison, Joseph Bernard04-01-189223-05-1965
Alvarez, Luis Walter13-06-191101-09-1988
Adamczyk, Michael S.04-08-190821-11-1944
Applewhite, Robert M.  
Austin, Raymond  meer
Auman, Joseph Martin04-01-192212-11-1942meer
Abercrombie, William Warner24-07-191404-06-1942meer
Alison, John Richardson (Johnny)21-11-191206-06-2011meer
Axtell, George C., Jr. "Big Ax"29-11-1920 
Allen, Terry de la Mesa "Terrible Terry"01-04-188812-09-1969meer
Andrews, James M.  
Anderson, Albert00-00-191824-10-1944meer
Amos, Robert00-00-191724-10-1944meer
Altman, Richard Gustaf28-08-192304-01-2009meer
Anderson, Carl Arvid  
Arnold, Charles Keever02-11-191306-12-1961
Ames, Godfrey Roland "Roly"04-05-191231-01-1945
Armstrong, Paul Edward "Tommy"01-04-191706-05-1942
Ashton, William E.  
Arnold, Henry Harley "Hap"25-06-188615-01-1950meer
Aikens, Wingurd08-04-192100-00-1983
Abt, John Bernard "Jack"28-04-192605-05-1945
Arbuckle, William Nathan28-07-191721-08-1944
Ash, William Franklin (Bill)30-11-191726-04-2014
Ayers, Loval Earl10-02-192103-02-1945
Azur, George Joseph21-03-191917-04-1945
Aubrey, Gordon K.  
Armellino, John Ralph21-02-192117-09-2004
Anderson, Richard C. 22-02-1944
Aldy, Willie D.02-03-191331-03-1945
Alco, Dominick J01-04-190721-11-1944
Akin, Robert Eugene11-01-192617-12-1944
Akin, John Herbert (Sr.)00-00-191725-02-1945meer
Akin, John H.19-01-192209-05-1944
Akin, J. B. "Bill"03-02-192329-03-1945
Aker, Fred Theador20-08-192017-04-1945
Agna, Reginald A.24-12-191423-11-1944
Addy, Floyd E.20-06-191914-06-1944
Acey, Henry (Jr.)05-03-192201-08-1945
Abdo, Edward B.00-00-192420-12-1944
Ash, Merlin T.30-06-192224-09-1944
Aho, Eino Raymond28-06-192518-11-1944
Areklet, Norman John00-00-192221-09-1944
Andrews, Malcolm  
Angerer, Raymond, F.  
Angotti, Anthony, A.  
Anton, Ywlek  
Anderson, Victor, C.  
Anderson, Norman M.  
Anderson, Leslie, G.  
Anderson, Joel, H.  
Anderson, Andrew, E. Jr.  
Amy, Eugene  
Amor, Antonio  
Ames, Robert, E.  
Aragon, Eduardo, A.  
Archuleta, Paul, S.  
Armstrong, Thomas, B.  
Amaral, Joseph, A. Jr.  
Allen, Linwood, T.  
Allen, Edward, L.  
Allen, Edward, E.  
Allegaert, Peter, F.  
Allborty, Jake  
Arndt, James, C.  
Arnold, William M.  
Arrowsmith, Kenneth, J.  
Aungier, John, J. Jr.  
Alford, Fred, S.  
Alevis, George, D.  
Alameda, James, R.  
Ahlgren, Vernon, A.  
Adams, Plaz, P.  
Adams, Homer, A.  
Adams, Gerald, E.  
Adams, Dewey, F.  
Acock, George, L.  
Adams, Charles B. 05-06-1945
Asmus, George M. 02-03-1945
Acree, Lloyd Edgar31-07-192012-10-1942
Abernathy, Alva Norman07-06-192125-12-2008meer
Allen, Clyde T.  
Azbill, Cecil Albert15-01-191811-11-1994
Agnes, John E.  
Atwood, Dayton D.00-00-192225-12-1944
Ashworth, Wilson P.05-08-191818-04-1945
Annin III, Robert Edwards30-05-191830-03-1945
Anderson, Rudolph Y.09-06-191930-03-1945
Afflitto, Walter Frank "Flip"18-06-192022-08-1989
Abney, Grady00-00-191620-09-1945
Antonioli, Louis L. 26-03-2005
Akers, George Edward05-05-192201-01-1945
Alley, James H. "Mo", Jr.20-07-192214-03-2008
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
Aho, Edward W.10-10-190631-10-1945
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
Aho, Augustus07-10-192020-12-1943
Armstrong, Daniel C.  
Anema, Theodore  
Abercrombie, Alexander Miller "Alex"07-05-192118-04-1945
Andrews, John A.C.  
Altman, Fredric Gans10-02-191708-09-2002
Alterio, Ernest09-06-191228-12-2003meer
Alexander, Charles Reed13-01-191725-02-1944
Adams, Curtis09-11-192017-12-1944
Arterburn, Nello R.  
Anderson, Harry R.  
Ainsworth, Ellen Gertrude09-03-191916-02-1944
Anderson, John W.  
Ambrose, Francis G.  
Atkins, James L.  
Ahearn, John Littleton30-11-191423-06-2004
Atkinson, Ralph G.27-05-191617-11-2012
Anderson, Clarence Leland01-12-191308-07-1944
Anderson, Clifford, Jr.  
Andzelik, John  
Anderson, George Calvin  
Arnold, Archibald Vincent "Archie"24-02-188904-01-1973
Arnold, Edgar L.  
Armstrong, Edward C.  
Adams, Robert D.  
Arnold, William Howard18-01-190130-09-1976meer
Arao, Henry Y.00-00-1920 
Averitte, Archie F. 02-09-1944
Arrison, Robert L.  
Aiello, Vincent J.11-07-192209-11-1944
Askren, William V. 20-09-1944
Appleby, Gene J. 17-09-1944
Apodaca, Juan O.07-04-192519-10-1944
Anhut, Charles R.00-00-192321-09-1944
Angeloff, Carl A. 20-09-1944
Atherton, Roger L. 20-09-1944
Anderson, Eugene E.16-05-192330-09-1944
Alfonso, Jafet00-00-191820-09-1944
Akins, Hugh J. "Rosie"00-00-192304-10-1944