TracesOfWar heeft jouw hulp nodig! Wij missen foto's van belangrijke bezienswaardigheden in Nederland, BelgiŽ, Frankrijk en Duitsland. Stuur uw foto's in naar input@tracesofwar.com en wordt gepubliceerd!

Verenigde Staten (1776 - heden, Republiek)

Uitgelicht uit 14.955 personen in de database

Abel, Brent Maxwell (USN)* 16 mei 1916
Ü 26 december 2005

meer
Abele, Mannert Lincoln (USN)* 11 juli 1903
Ü 16 augustus 1942

meer
Grid Lijst
NaamGeboortedatumOverlijdensdatumOnderscheidingen
Arnest, Richard Turberville "Pappy"05-12-189200-12-1969
Aleman-Ramos, Hector E.29-04-193616-10-2021
Arnest, Howard L.  
Aurness, James King "Jim"26-05-192303-06-2011meer
Allen, Laurence Edmund19-10-190812-05-1975
Anderson, Johannes Seigfried20-07-188715-04-1950
Allworth, Edward Christopher06-07-189524-06-1966meer
Adkison, Joseph Bernard04-01-189223-05-1965
Alvarez, Luis Walter13-06-191101-09-1988
Adamczyk, Michael S.04-08-190821-11-1944
Applewhite, Robert M.  
Austin, Raymond  meer
Auman, Joseph Martin04-01-192212-11-1942meer
Abercrombie, William Warner24-07-191404-06-1942meer
Alison, John Richardson (Johnny)21-11-191206-06-2011meer
Axtell, George C., Jr. "Big Ax"29-11-1920 
Allen, Terry de la Mesa "Terrible Terry"01-04-188812-09-1969meer
Andrews, James M.  
Anderson, Albert00-00-191824-10-1944meer
Amos, Robert00-00-191724-10-1944meer
Altman, Richard Gustaf28-08-192304-01-2009meer
Anderson, Carl Arvid  
Arnold, Charles Keever02-11-191306-12-1961
Ames, Godfrey Roland "Roly"04-05-191231-01-1945
Armstrong, Paul Edward "Tommy"01-04-191706-05-1942
Ashton, William E.  
Arnold, Henry Harley "Hap"25-06-188615-01-1950meer
Aikens, Wingurd08-04-192100-00-1983
Abt, John Bernard "Jack"28-04-192605-05-1945
Arbuckle, William Nathan28-07-191721-08-1944
Ash, William Franklin (Bill)30-11-191726-04-2014
Ayers, Loval Earl10-02-192103-02-1945
Azur, George Joseph21-03-191917-04-1945
Aubrey, Gordon K.  
Armellino, John Ralph21-02-192117-09-2004
Anderson, Richard C. 22-02-1944
Aldy, Willie D.02-03-191331-03-1945
Alco, Dominick J01-04-190721-11-1944
Akin, Robert Eugene11-01-192617-12-1944
Akin, John Herbert (Sr.)00-00-191725-02-1945meer
Akin, John H.19-01-192209-05-1944
Akin, J. B. "Bill"03-02-192329-03-1945
Aker, Fred Theador20-08-192017-04-1945
Agna, Reginald A.24-12-191423-11-1944
Addy, Floyd E.20-06-191914-06-1944
Acey, Henry (Jr.)05-03-192201-08-1945
Abdo, Edward B.00-00-192420-12-1944
Ash, Merlin T.30-06-192224-09-1944
Aho, Eino Raymond28-06-192518-11-1944
Areklet, Norman John00-00-192221-09-1944
Allman, Kenneth, W. 25-07-1944meer
Apap, Charles09-12-1922 
Andrews, Malcolm  
Angerer, Raymond, F.  
Angotti, Anthony, A.  
Anton, Ywlek  
Anderson, Victor, C.  
Anderson, Norman M.  
Anderson, Leslie, G.  
Anderson, Joel, H.  
Anderson, Andrew, E. Jr.  
Amy, Eugene  
Amor, Antonio  
Ames, Robert, E.  
Aragon, Eduardo, A.  
Archuleta, Paul, S.  
Armstrong, Thomas, B.  
Amaral, Joseph, A. Jr.  
Allen, Linwood, T.  
Allen, Edward, L.  
Allen, Edward, E.  
Allegaert, Peter, F.  
Allborty, Jake  
Arndt, James, C.  
Arnold, William M.  
Arrowsmith, Kenneth, J.  
Aungier, John, J. Jr.  
Alford, Fred, S.  
Alevis, George, D.  
Alameda, James, R.  
Ahlgren, Vernon, A.  
Adams, Plaz, P.  
Adams, Homer, A.  
Adams, Gerald, E.  
Adams, Dewey, F.  
Acock, George, L.  
Adams, Charles B. 05-06-1945
Asmus, George M. 02-03-1945
Acree, Lloyd Edgar31-07-192012-10-1942
Abernathy, Alva Norman07-06-192125-12-2008meer
Allen, Clyde T.  
Azbill, Cecil Albert15-01-191811-11-1994
Agnes, John E.  
Atwood, Dayton D.00-00-192225-12-1944
Ashworth, Wilson P.05-08-191818-04-1945
Annin III, Robert Edwards30-05-191830-03-1945
Anderson, Rudolph Y.09-06-191930-03-1945
Anna, Alfred Leo09-12-1923 
Afflitto, Walter Frank "Flip"18-06-192022-08-1989
Adler, Samuel L. 20-04-1945
Abney, Grady00-00-191620-09-1945
Antonioli, Louis L. 26-03-2005
Akers, George Edward05-05-192201-01-1945
Ashman, Charles H. (506th PIR)01-03-192421-05-1945meer
Alley, James H. "Mo", Jr.20-07-192214-03-2008
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
Aho, Edward W.10-10-190631-10-1945
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
A Comrade in Arms  
Aho, Augustus07-10-192020-12-1943
Armstrong, Daniel C.  
Anema, Theodore  
Abercrombie, Alexander Miller "Alex"07-05-192118-04-1945
Andrews, John A.C.  
Altman, Fredric Gans10-02-191708-09-2002
Alterio, Ernest09-06-191228-12-2003meer
Alexander, Charles Reed13-01-191725-02-1944
Adams, Curtis09-11-192017-12-1944
Allen, Walter Henry "Pappy"17-05-191523-04-1951meer
Arterburn, Nello R.  
Anderson, Harry R.  
Ainsworth, Ellen Gertrude09-03-191916-02-1944
Anderson, John W.  
Ambrose, Francis G.  
Atkins, James L.  
Ahearn, John Littleton30-11-191423-06-2004
Atkinson, Ralph G.27-05-191617-11-2012
Anderson, Clarence Leland01-12-191308-07-1944
Anderson, Clifford, Jr.  
Axline, Sherman Eugene20-07-192520-09-1944meer
Andzelik, John  
Anderson, George Calvin  
Arnold, Archibald Vincent "Archie"24-02-188904-01-1973
Arnold, Edgar L.  
Armstrong, Edward C.  
Adams, Robert D.  
Arnold, William Howard18-01-190130-09-1976meer
Arao, Henry Y.00-00-1920 
Averitte, Archie F. 02-09-1944
Arrison, Robert L.  
Aiello, Vincent J.11-07-192209-11-1944
Alexander, Marshall23-11-1918 
Askren, William V. 20-09-1944
Appleby, Gene J. 17-09-1944
Apodaca, Juan O.07-04-192519-10-1944
Anhut, Charles R.00-00-192321-09-1944
Angeloff, Carl A. 20-09-1944
Atherton, Roger L. 20-09-1944
Anderson, Eugene E.16-05-192330-09-1944
Alfonso, Jafet00-00-191820-09-1944
Akins, Hugh J. "Rosie"00-00-192304-10-1944
Anderson, David  
Auer, Conrad P.  
Adamkoski, Frank Jr. 17-01-1945
Allen, Doniphan Monroe "Don"05-08-191129-11-1944
Auvil, Daniel M., Jr.  
Adams, Clifford B.  
Ackerman, Harry17-08-191913-04-2015meer
Angel, Camillus  
Acciarito, Benjamin 26-09-1944
Anderson, William A.  
Ambrogi, Joseph Narciso, Jr.08-03-192011-11-1998
Amey, Herbert R., Jr. 20-11-1943
Altman, Sidney Joseph (USMC)05-11-191720-06-1998
Abernathy, William F. 'Spike'26-08-191805-12-1986
Ames, Evans Orchard00-00-189517-03-1982
Amussen, John Russell23-03-192119-05-1945meer
Abernathy, Olen H. (USAF)13-11-192004-02-1996
Adams, Abner  
Arnold, Daniel A.  
Aitkens, J.V.  
Anderson, William Lovett10-04-190627-11-2004
Armour, Lester21-03-189526-12-1970
Arter, Berman Lee (US Army)16-09-191910-10-1987
Arsenault, Norman (USMC)22-05-192608-07-1944
Arnold, Herman Franklin (USMC)06-03-192014-09-1942
Angel, Norman B. (US Army)09-09-192330-09-1987
Anderson, Norman A.  
Anderson, Elman Adair (USMC)27-05-192303-09-1944meer
Amerman, Walter Gordon Dr. (US Army)07-11-191928-12-1988meer